0
clear
  • АМОНСИ ТВ кабинетот 43.3 x11. 8 x15. 7 Цврсто Дрво Багрем
  • -20%
  • -20%
АМОНСИ ТВ кабинетот 43.3 x11. 8 x15. 7 Цврсто Дрво Багрем

АМОНСИ ТВ кабинетот 43.3 x11. 8 x15. 7 Цврсто Дрво Багрем

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој стилски дрвен тв кабинет со уникатен дизајн ќе направи безвременски додаток во вашата дневна соба или област за забава. МОЖЕ да се користи КАКО држач ЗА ТВ, кабинет за хифи или табла. Премиум материјал : цврстото дрво од багрем е прекрасен природен материјал. Третирајте ја површината со масло, восок, лак или завршница за застаклување за посилна површина и лесно чистење. Дрвото од багрем е тропско тврдо дрво, кое е густо, цврсто и издржливо.Функција за украсување : прекрасните зрна од дрво го прават секој од НАШИТЕ тв кабинети уникатен и малку поинаков од другите.Функција за складирање : овој држач ЗА ТВ со 1 полица и 3 фиоки обезбедува доволно простор за чување НА ВАШИОТ двд плеер, конзола за игри, уред за стриминг, медиумски оператори итн. уредно организирано.Материјал : цврсто дрво од багрем со завршница од мед димензии : 43,3 "х 11,8" х 15,7 "(В х Д х Х) со 1 полица и 3 фиоки полирани, насликани и лакирани потребни се склопови : Да АМОНСИ ТВ Кабинет 43,3 "х11, 8" х15, 7 " Багрем Од Цврсто Дрво.

Главните својства

Избор на купувачот

Менхетен Удобност Home Dock 63 во Три Полица Тв Штанд не е вашата просечна студентска соба тв штанд...

Функционалноста и удобноста се спојуваат во една во оваа современа единица за држач за тв камин Дизајно

Комбинирајте ја функционалноста и преодниот дизајн со овој цврст држач за ТВ Неговиот богат дрвен тон с

Овој повеќенаменски тв штанд во цреша финиш има различни прегради за складирање за да го одржите вашиот

Создадете убава фокусна точка со инвал ТВ штандот Со многу опции за складирање, можете лесно да ја орган

Закответе ја вашата дневна соба со овој преоден СТИЛИЗИРАН тв штанд Овој шармантен штанд е одлично изра

Материјал : Метал; Цврсто Дрво., Кабелски Менаџмент Затоа, овој прекрасно дизајниран кабинет за сала е ст

Допрете во mетиката од средината на векот со Рендерот 71" Тв Штанд Оваа рата од колекцијата Рендери се одл

Се вклопува во вашиот простор, се вклопува во вашиот буџет Паметен дизајн кој користи издржливи рецикли

Подобрете го изгледот и атмосферата на вашиот дом со нешто корисно и прекрасно со оваа прекрасна маса з�

ОВОЈ тв штанд со модерен и уникатен современ дизајн Современи централни забавни карактеристики лед све

Please wait...