0
clear
  • Логоарт Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Универзитет Во Питсбург
  • -20%
  • -20%
Логоарт Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Универзитет Во Питсбург

Логоарт Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Универзитет Во Питсбург

DEN 1599.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Од Логоарт, овој сребрен глужд стерлинг е совршен за да ја покаже вашата љубов и поддршка за Универзитетот во Питсбург. Дополнителен мал шарм од 10х14мм нанижан на кабелски синџир од 9 инчи со сигурност на затворачот од јастог, овој глужд завршува со полирана завршница за сјаен сјај. Подигнете ја вашата колегијална гордост со овој привлечен глужд.Метална Тежина : 1,30 Грама Накит Тип : Финанклет Стил : Кабелски Синџир Универзитет Во Питсбург Накит За Накит Заврши : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Стерлинг Сребрена Боја : Бели Димензии : 9-инчен х 2,5 мм Синџир, 10мм х 14мм Шармекстра Мал Вашиот предмет пристигнува во комплементарен зелена Кутија За Подароци Со бел лак, совршена За чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Обединета Држава Стерлинг Сребро, Родиум, Полиран, Јастог.

Главните својства

Избор на купувачот

Запомнете го вашиот завет за љубов засекогаш со овој безвременски свадбен бенд Изработена од 10 каратно

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во бело злато од 10 карати, ов

Заоблени, Тркалезни и Сите Природни Скапоцени Камења со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти...

14к Жолто Златен Прстен Со Големина на Прстен 10,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к...

Стерлинг Сребрена Црна И Бела ЦЗ Пајак Приврзок, Накит, Приврзоци И Шарм, ЦЗ, Материјал : Примарна Чистот�

Направете ја вашата сродна душа да се чувствува поспецијално со оваа лента од 10 каратно жолто злато...

Овој овален аквамарин и дијамантски прстен од 14к бело злато има оригинален природен аквамарин од 5х3 мм �

14к Бело Злато Комплетна Дијамант Трио Дами Свадба Бенд Материјал : Примарна Чистота : 14К|Финиш : Полиран|�

Солза Розова Мејб Култивиран Бисер Аметист 925 Сребрени Обетки, 1 1 / 4" 925 Стерлинг Сребро, круша Розова меј�

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно жолто злато Оваа �

Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло бело злато од 14 карати...

Please wait...