0
clear
  • Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-цврст Дијамант - Сече Јаже Синџир
  • -20%
  • -20%
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-цврст Дијамант - Сече Јаже Синџир

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-цврст Дијамант - Сече Јаже Синџир

DEN 1440.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Украсете го вашиот зглоб со оваа нараквица со синџир од 10 каратно жолто злато. Високиот полиран и дијамантски финиш изложува прекрасен сјај, оваа полу-цврста нараквица долга 7 инчи и широка 5,5 мм се прицврстува со затворач од јастог за движење без грижи. Одлично оди со ништо, оваа нараквица дава смела и софистицирана изјава. 10 Каратно Жолто Злато, дијамант-сече, Полу-Цврст, Јастог Канџа.

Главните својства

Избор на купувачот

14к БЕЛО И Жолто Злато Двобоен Почетен Прстен За Редење Букви Со Големина 11,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Авте

14к Жолто Злато Полиран И Врежан Исус Срцето Ме Шарм (14,3 мм х 14 мм) СО 10к Жолто Злато Лесен Синџир На Јаже 20

10кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Кубански Линк Крст Шарм Приврзок 17 / 8 Cttw Изработени во 10kt Жолто Злато.

Направете го моментот незаборавен со овој исклучителен дијамантски јубилеен бенд Обликуван ВО кул бел�

Овие безвременски сини столпчиња сигурно ќе го комплетираат вашиот изглед за секоја пригода Одликувај�

Брилијантност на трепет и стил, овој сет од седум удирања е оној што таа ќе избере да го носи често...

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Дали барате прстен кој засекогаш ја задржува својата форма и лак? Тогаш прстените Од Волфрам Карбид се з

Донесете го светецотзаштитник на патувањето со овој ѓердан Од Медалот Свети Кристофер Обликуван од сре

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

Жив избор за секоја пригода, овој син сафир и дијамантски прстен нуди привлечен стил Благодатно изработ

Please wait...