0
clear
  • Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Аметист И Дијамантски Прстен
  • -20%
  • -20%
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Аметист И Дијамантски Прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Аметист И Дијамантски Прстен

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зачудувачки и стилски, овој прстен од бело злато од 14 карати се одликува со виолетов централен камен од виолетова аметист во форма на овална форма со блескави дијамантски акценти СО јасност СИ1 на полирана завршна шема. Овој блескав прстен сигурно ќе додаде класичен изглед на вашиот стил и е достапен во големина на целиот прст 7. Скапоцен камен тежи 0,42 cttw. 14 Каратно Бело Злато, Висок Лак, Скапоцен Камен, Дијамант.

Главните својства

Избор на купувачот

Направете го моментот незаборавен со овој исклучителен дијамантски јубилеен бенд Обликуван ВО кул бел�

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно бело злато...

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

Спецификации : Материјал : ПримарнаЧистота : 14К; Заврши : Полиран; Позлата : Родиум; Должина На Синџирот : 18

10к Жолто Злато 8мм Лесен Комфор Одговара Свадба Бенд Големина 9.5 Големина : 9.50 Должина : 0 Мм Материјал : Пр

14kw 10mm Рамен Со Големина На Опсег На Чекор 14 овој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Произведуваат С�

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�

14к Жолто Злато Полиран И Врежан Исус Срцето Ме Шарм (14,3 мм х 14 мм) СО 10к Жолто Злато Лесен Синџир На Јаже 20

Одлично оди со ништо, овие обетки со обетки никогаш нема да излезат од мода Обликувани од бело злато од 14

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Донесете го светецотзаштитник на патувањето со овој ѓердан Од Медалот Свети Кристофер Обликуван од сре

Финиот Накит е форма на изјава; тоа е и продолжување на самиот себе Искусните Златари на галакси Голд ја

Од Логоарт, овој сребрен глужд стерлинг е совршен за да ја покаже вашата љубов и поддршка за Универзитет

14к Жолто Златен Прстен Со Големина на Прстен 10,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к Изр

Овој овален аквамарин и дијамантски прстен од 14к бело злато има оригинален природен аквамарин од 5х3 мм �

10к Жолто Злато 5мм Рамно Со Чекор Раб Свадба Бенд Големина 10.5 Големина : 10.50 Должина : 0 Ммматеријал : Прима

Идеален Симпатичен Подарок За Семејството, Годишнината, Неа, Свадби, Родендени, Мајка, Мајка, Ќерка, Сест

Солза Розова Мејб Култивиран Бисер Аметист 925 Сребрени Обетки, 1 1 / 4" 925 Стерлинг Сребро, круша Розова меј�

Please wait...