0
clear
  • Фасцинантна Психологија-Професионални полиња И кариерни патеки
  • -20%
  • -20%
Фасцинантна Психологија-Професионални полиња И кариерни патеки

Фасцинантна Психологија-Професионални полиња И кариерни патеки

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вовед и поставување цели.- Степени.- Професионални полиња За Клинички психолози.- Професионални полиња за деловни психолози.- Професионални полиња за Образовни Психолози.- Професионални полиња за истражувачи и предавачи.- Други професионални полиња.- Повеќе теми за започнување кариера.- Поглед. Фасцинантна Психологија-Беруфсфелдер И Кариеревеге (Мек).

Главните својства

Избор на купувачот

Ова дело е избрано од научниците како културно важно и е дел од базата на знаење на цивилизацијата каква

Дознајте повеќе за вашите омилени бебешки животни Со Светот На Бебешките Животни Книга За Активности З�

Хенри е среќно момче кое живее со својата мајка во приградски град Во близина живее и неговата баба, пре�

Врз основа на класичните расаднички рими, овие привлечни приказни се соодветни за почетниците читатели

Овие 80 лесни за прилагодување стратегии работат во пет чекори или помалку за да им помогнат на специјал�

Оваа книга со ресурси за настава е погодна за деца во основно училиште на возраст од 6 до 10 години кои уча

Математиката е важна животна вештина, затоа направете ја забавна и лесна за учење Оваа ангажирачка рабо

Успехот во учењето започнува со забавни активности и привлечни ликови Оваа книга за Бришење богата со с

Затворање слично на велкро и прицврстување на јамка за совршена играчка за време на патување.Мека книга

32 Работни и репродуктивни страници за учење нов странски јазик Комбинацијата на информации и формат на

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : в 1 Кожно Врзување На 'рбетот и Аглите со печатење На Златни лис�

Изградете основни вештини додека се забавувате Со Домашни Работни Книги! Сега ажурирана со забавни, шар

Please wait...