0
clear
  • Главен стај Фланел Бафало Црвен карид удобник сет
  • -20%
  • -20%
Главен стај Фланел Бафало Црвен карид удобник сет

Главен стај Фланел Бафало Црвен карид удобник сет

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Класичен карид добива модерно ажурирање со главните места 155 GSM фланел биволи црвен кариран удобник. Инспириран од вашата најобична карирана кошула, овој сет за кревети за појавување има утешен и срам отпечатен со убав образец за проверка во задебелени црни и црвени бои. Овој комплет за утешител на машини за миење на машини има конструкција на памучна фланела направена од 100% памучни влакна кои се чувствуваат исклучително меки и топло кога се слоеви во кревет. Удобникот содржи фланелна тежина од 155 GSM со 100% полиестерско полнење што го прави пријатното во кревет, се чувствува дополнително поканувајќи со своето чудно меко чувство, особено за време на студените, зимски ноќи. Четкан и дремена за луксузна мекост, комплетот на близнаци Фланел вклучува утешител и срам за да создаде топло и пријатно повлекување во спалната соба за детски соби, спални соби или мастер апартмани. Две шами се вклучени во комплетите на утешители со целосна, кралица и кралска големина. Совршен за модерен или класичен декор, останете топло оваа зимска сезона и опуштете се во главните места 155 GSM Flannel Buffalo Buffalo Red Comforter Set. 1 утешител; 2 SHAMS100% памук фланелмахин, миели за утеха и срамни за целосни постелнини, фланел, помага да го задржите вашиот кревет топол и пријатно за време на студените ноќи155 ГСМ тежината обезбедува висококвалитетен, долготраен меклиз. XL сетот вклучува : удобност (66 x 90 ") и срам (20 " x 26 ") Комплетен сет вклучува : удобност (76 " x 90 ") и две шами (20 "x 26 ") Кралицата сет вклучува : удобност (88 "x 92 ") и два срамни (20 "x 26 ") Кинг сет вклучува : Comforter (104 "x 92 ") и две shams (20 " x 36 ") изработени од 100% Cotton Comforter има 100% полиестер за полнење и срамна нега : машина за миење ладно.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете ја смирувачката убавина на ботаниките во вашата спална соба со VCNY Home Amaris Reversable Floral Comforter Set...

Тоа е тоа! Вие сте завршиле со тој антички утешител на вашиот кревет! Сакате свеж поп стил, ладен совреме�

Сет со три парчиња : микрофибер реверзибилна дијамантска бод надолу по алтернативниот утешителски анса

Ambreena Focking 8парчиња Комформиран сет (кралица) Овој модерен комплет за комбинирање на 8парчиња Ambreena 8парчињ

Овој подобар домови и градини со 3 парчиња смели стрипови на стрипови е направено од 100% ткаени ленти од п

Мека и пријатна, реверзибилниот утешител на микрофибер со цврста четкана микрофибер ќе ве натера никог�

Додадете стил на вашата домашна постелнина со оваа реверзибилна шеринг коска надолу алтернативен утеш�

Филаделфија Филис Северозападната компанија Гренд Слем Твин Комфорр постави MLB Филаделфија Филис „Гре

Искусете го современиот дизајн што го очекувавте од високиот хотел во удобноста на вашата спална соба...

Војвотката од Јорк, принцезата Сара Фергусон, ја воведува колекцијата на војвотката Колекцијата на вој�

Контрастните бои апсолутно ви даваат незаменлив освежувачки изглед ? Емитувајќи ја растечката благода�

Се пензионираат секоја вечер на кревет на луксуз и неспоредлива удобност со утешителството на Амира од

Рефлексии гелинфузионирани 500 TC SATEEN 100% памук удобник, рабовите се самокорени со двојни врвни шевови, 15 "Sc

Земете го вашиот декор во спалната соба во забавна, чуден правец со уникатниот утешител на Атиса постав�

Дајте му на вашиот простор цврст заземјен изглед со сетот за реверзибилно дело на Casa 3 Piece Меките тонови �

Исполнет со полиестер за дишење и пријателски за кожата, направен со 100% супериорен квалитетен микрофиб�

Please wait...