0
clear
  • Двојна Љубов Чипка Рамка Метал Сечење Умира Картичка Намалување Умира Матрици За Бележење Втиснување Албум Хартија Картичка Занает САМ ЧЕСТИТКА Покани Фестивал Д
  • -20%
  • -20%
Двојна Љубов Чипка Рамка Метал Сечење Умира Картичка Намалување Умира Матрици За Бележење Втиснување Албум Хартија Картичка Занает САМ ЧЕСТИТКА Покани Фестивал Д

Двојна Љубов Чипка Рамка Метал Сечење Умира Картичка Намалување Умира Матрици За Бележење Втиснување Албум Хартија Картичка

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристика : ве Молиме запомнете : другите додатоци не се вклучени.100% нов квалитетспецификација : Сосема нов Тип : Материјал За мувла за сечење Матрица : Големина на јаглероден челик : Околу 7,4*7,2 см Природа : Исклучителна и прекрасна мувла за сечење метал, изработена од издржлив материјал од јаглероден челик, употреблива за повеќекратна употреба и лесна за употреба. Совршената алатка САМ може да се користи за честитки, покани, бележници, албуми со фотографии итн.Забелешки : 1. Рачната толеранција на мерење е 2-5g. Ве Молиме не им пречи вашата замена.2. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. ви благодарам многу!3. Бојата НА SKU Е Вклучен пакет во боја на производот : 1 *алатки од Метален јаглероден челик que добро изработен дизајн●нашите комплети за гнездење се прикажани во различни романтични обрасци,како срце, полн со атмосфера На Вљубените, плус фина изработка без некои дамки или гребнатини, давајќи им на луѓето извонредни чувства, погодни за правење персонализирани ракотворби, за свадба, предлог, свршувачка и други. ●Широк опсег на употреба ● Сечењата На Матрицата Од Срцев Метал може да се користат за честитки, покани, бележници, албуми со фотографии итн. ●Идеална алатка за асистент за создавање уникатни книги за отпадоци. Тоа е фантастичен дизајн за вашите покани, картички и коверти. # Добар подарок за вашите деца да ги развијат своите практични вештини.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...