0
clear
  • Модвеј Срдечна Ткаенина Бар Столици-Сет На Во Светло Сива Боја
  • -20%
  • -20%
Модвеј Срдечна Ткаенина Бар Столици-Сет На Во Светло Сива Боја

Модвеј Срдечна Ткаенина Бар Столици-Сет На Во Светло Сива Боја

DEN 1535.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Инспирира чуден јадење и функционален стил Со Срдечна Ткаенина Тапациран Бар Столици-Во собата на 2. Одликувајќи се со заоблена силуета со француски детали за цевки и дијамантска решетка долж грбот, овие тапацирани столици за шипки се покриени со мека полиестерска ткаенина и обложени со густа пена за да дадат поддршка за удобност при јадење или релаксирање. Разновиден додаток на кујнски шалтер или маса за барови, овој комплет столче за шипки лежи на врвот на црните метални ногарки со златни акценти и капачиња за стапала што не означуваат. Бар Столче Тежина Капацитет : 300 фунти. РЕТРО МОДЕРНИ СТОЛИЦИ за ШИПКИ-Всадете модерност и ретро стил во средината на векот во вашиот простор за живеење со грациозни облини, мека текстура и златни метални акценти на овој комплет столици за трпезариски барови. СТОЛИЦИ ЗА ШИПКИ ОД ТКАЕНИНА-Совршени За маса во паб или кујнски шалтер, овој комплет од две столици во висина на шипки е покриен со мека полиестерска ткаенина, додавајќи поп со мека текстура во вашиот простор за јадење. УДОБНИ СТОЛИЦИ за ЈАДЕЊЕ-Разновидноста изобилува со овие модерни столици. Овие столици од ткаенина нудат удобно седиште во трпезаријата или кујнскиот простор со густа подлога од пена. СТОЛИЦИ СО ВИСИНА на ШИПКАТА-КОМПЛЕТ од 2 - овие столици за јадење се потпираат на мат црни метални нозе со златни метални детали и капачиња за стапала што не означуваат. Димензии : 19 "L x 19" W x 40 " H; Ограничување На Тежината : 300 фунти.

Главните својства

Избор на купувачот

Спецификации : Пол : Женски Стил : Секси И Мода, висок квалитет и, мода, Ви Донесе удобно уживање, Жешко сек

Прилика : Годишнина, Свршувачка, Подарок, Свадба DIYWidth : деколте collar Technics : Везениродови : Детски, женски го

Сезона : Лето : Жени, Девојкакога : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење

Најлон Материјал Изработен од најлонска обвивка со особено висока јачина, има одлична издржливост и фл�

Обичен Блок Во Боја Лажичка Вратот Нула Долг Ракав Темно Сиви Жени Ромпери С (4) Ограничени Количини, Екс�

Пренослив Кревет За Мачки Иглу, Мека Плишана Куќа За Пештери За Мачки Универзално Самозагревање 2 во 1 Му

Gratpricetech продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перформансите на

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен од ткаенина погодна за кожата, мека и еластична, топлина, а истов

4000 Пси Моќ Пумпа За Перење Вода Под Притисок за Бригс затоа, ги охрабруваме сите клиенти целосно да ги ра

Виганд интерфејс поддржува W26 / W34 и е беспрекорно компатибилен со читач на картички од трети страни со в�

Забрзаниот превоз обично трае 37 дена венчаница фустан за гости бохо фустан за жени коктел фустани за же�

Летен Фустан За Жени Шифон Блузи Здолниште Врвови Оглавник Возбуда Ромпер Сонце Течни Облеки Јутнсбел �

Само насочете ја во насока на милионерите Во Њујорк! Свежо Од Мисури, плаки и амбициозната Еди Чепмен (Је

Вклучете : 1 Компјутер Панталони Костуми За Жени Плус Големина Деловни Костуми За Панталони Со Геометри�

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.It изработен е од висококвалитетни материј�

Полиестер со висок степен Луѓето често се прилагодуваат и се чувствуваат опуштено Изработени од високо

Please wait...