0
clear
  • Преклопна Брава - Бордо Комбо лајт челични жици со црна должина
  • -20%
  • -20%
Преклопна Брава - Бордо Комбо лајт челични жици со црна должина

Преклопна Брава - Бордо Комбо лајт челични жици со црна должина

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Совршен за возачи на перформанси, триатлонци и возења на турнеи, оваа брава со ниска безбедност е одлична пречка за кражба за постојки за кафе и паузи за ручек на вашето долго возење. Намерно многу лесен и стилски, Лајтот Бордо може да се фрли во џеб од дрес или да се монтира на вашиот велосипед со торбичка без штракаат и меки велкро ремени обложени со силикон кои ја штитат работата на бојата на вашиот велосипед. Индивидуално избраната комбинирана брава го прави уште полесно-нема клучеви за носење! 5мм барови-пластична обвивка преку челични жици. Пластичната обвивка на телото за заклучување спречува оштетување на бојата. ABUS Комбинација заклучување карактеристики 2k компонента бира за да се гарантира доживотна читливост. Индивидуално прилагодлива комбинација. Компактната, разноврсна технологија на преклопување нуди широк спектар на опции за заклучување. Торбичката за носење без штракаат е едноставна за монтирање со нелизгачки велкро ремени или завртки на држачите на кафезот за шишиња.

Главните својства

Избор на купувачот

5009280 Преодна Две Светлина Суета Од селест колекција Во МесингАнтички финиш Две Лесни Суета од колекциј�

Ќебе за Миленичиња Меки Слатки Ќебиња За Руно За Миленичиња Подлога За Спиење За Кучиња И Мачки Каракте�

1 Пар Природно Меки АнтиЛизгачки Влошки За Рамо Самолепливи Засилувачи Опис На Перницата : 1 пар меки вло

Детски Уметнички Шмек Со Долги Ракави, Водоотпорни Престилки за Сликање Со Цртан Филм, Детска Лигавче з�

* Копче за отворање на капакот за полесно менување хартија и притискање за затворање без никакви компли�

Водич за капки за очи,, Лесен Ефикасен Пренослив Санитарен Апликатор За Еднократна Употреба, За Сите Воз

Опис : Материјал : ЕВА.Боја : црна црвена сина зелена, розова, сива.Големина : 115 * 65 * 35 Мм Тежина : 32 гр Вовед

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

20 "Половината На Панталоните : 6696см / 25.61"Големина : Л Големина.21" Ракав : 62cm / 24 Постои одредена помош за да �

Опис : Карактеристиките на овие ракавици вклучуваат дишење, отпорен на удари, високо триење, половина пр

Супер брзо полнење овој ѕиден полнач На Урбанкс со способност за Супер брзо полнење од 25 Вати користи И�

Содржина на пакетот : 1* Табела Со Големина на Боди : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7890

Оваа Кригла за Сини Оброци од 20 метри Е совршена за чување топла или ладна храна и пијалоци како чили, су�

Ретро Bluetooth Грамофонски Звучник Пренослив Мини Ретро БЕЗЖИЧЕН ЗВУЧНИК СЕДИШТЕ Soundfeaute : 1 Пренослив bluetooth

31" Должина : 93см / 36.01" големина : xxl сад : 14 велика британија : 16 еу : 42 половината : 82см / 32.In всушност, вие сте �

Не гледам зло мајмун смола финалето nmfc_class : 85 товарни_класа : 85 ista_3a_certifided : Y ul_certification : E218271...

Дизајниран да обезбеди перформанси и издржливост при тивок шум на жици во сите сложени и традиционални

Описr r дали барате професионално и практично сечило за косилка за трева? Дали сте во потрага по цврста, д

Жените Секојдневен Комбинезони слободен Топла Шут Onesie FP dupes Шпагети Ремен Лабава Romper Комбинезони Џеб Ле

скијачки панталони жени, младински бејзбол панталони, каки панталони, карго панталони за мажи, кархарт �

Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима.15" горна должина :

Без разлика дали планирате салон, кафуле, библиотека, соба за одмор или ресторан, оставете Ја Колекцијат

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Информации за производот : Стил : заден капак : Силиконска Белешка : компатибилен со производи од брендот

2020 Контејнер Оган Божиќен Украс Новогодишна Елка Дрвени Приврзоци Опис : Материјал : Дрво.Големина : диј�

Please wait...