0
clear
  • Сон Животен стил Рачен Отстранувач На Влакненца ПРЕКИНУВАЧКИ СТОМАЧНИ ЕДНА Рака Операција 3-Во-Топка Тример Домаќинство Материјали
  • -20%
  • -20%
Сон Животен стил Рачен Отстранувач На Влакненца ПРЕКИНУВАЧКИ СТОМАЧНИ ЕДНА Рака Операција 3-Во-Топка Тример Домаќинство Материјали

Сон Животен стил Рачен Отстранувач На Влакненца ПРЕКИНУВАЧКИ СТОМАЧНИ ЕДНА Рака Операција 3-Во-Топка Тример Домаќинство Материјали

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Одликувајќи се со designономски дизајн за зафат за удобен рачен зафат и поцврст зафат, оваа стапица за влакненца не ја повредува облеката, не остава траги, се справува само со топчиња за влакненца и лесно се чисти и повторно се користи бидејќи мрежата за стапици е отстранлива.Брз и лесен за употреба, оваа налепница за влакненца рачно се ракува, не бара батерии, дава нежна четка и купот ќе биде чист и ќе ги задоволи потребите на секојдневниот живот бидејќи има 3 режими.Изработен од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и пп материјали, тој е издржлив.Должината на производот е 8,5 см, ширината е 5 см.Овој отстранувач на влакна е погоден за џемпери, волнени џемпери, твид јакни итн.Име на ставка : Отстранувач На Влакненца Материјал : ABS, PPFeature : Практично, Ефикасно, Префрлување Детали За Големина : Големина : 8,5 см x 5cm/3,35 "x 1,97" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Отстранувач На Влакненца Со designономски дизајн на зафат за удобно држење за рака и поцврст стисок, оваа стапица за влакненца не ја повредува облеката, не остава траги, се справува само со топчиња за влакненца и лесно се чисти и повторно се користи бидејќи мрежата за стапици е отстранлива. Брз и лесен за употреба, оваа налепница за влакненца рачно се ракува, не бара батерии, дава нежна четка и купот ќе биде чист и ќе ги задоволи потребите на секојдневниот живот бидејќи има 3 режими. Изработен од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и пп материјали, тој е издржлив. Должината на производот е 8,5 см, ширината е 5 см. Овој отстранувач на влакна е погоден за џемпери, волнени џемпери, твид јакни итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Важно е да се чувствувате добро додека вежбате Значи, носењето непријатна облека едноставно не функцио�

МонистраКомплет За Украси Со Празнични Монистра Овие прекрасни Божиќни комплети Со монистра имаат асо�

Кралската Курта ја носи најуникатната колекција на памучна свила курта чуридар поставена со копчиња за

Системот ISPRING 5фаза 100 GPD RCC1 P RO вклучува полипропиленски талог( PP), грануларен активиран јаглерод( GAC), јагл

Ние се придржуваме до застапник на "мода, удобност, вкус, извонредна" слика на производот за да се прилаг�

is_customized : No Frame : Nopasting Област : Full Use : Pictingsorigin : Копното Кина ПРОИЗВОД СЛИКИ ПРЕВОЗОТ за 80% земји, ко�

Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 8098см / 31.Цврст, Висок Струк, Еластичен Струк, Појаси3.

Оригиналниот Желатин Без ВкусНокс Оригиналниот Желатин Со Вкус се подготвува со висококвалитетни сост

Мамо И Јас Семејство Појавување Знаме Печатење Родителдете Маица Лабава Фурбол Мајкаќерка Врвот (Се Пр�

Забрзаниот превоз обично трае 37 дена венчаница фустан за гости бохо фустан за жени коктел фустани за же�

Обичен Блок Во Боја Лажичка Вратот Нула Долг Ракав Темно Сиви Жени Ромпери С (4) Ограничени Количини, Екс�

Опис Овие калени заштитници не влијаат на чувствителноста на допир Овие случаи на браник НА ТПУ ги подд�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јуани од Пазарот На Џојбај.Големина : С Половина

Описr r Ова е збир од 10 флеш тркала, преку повлекување на низата, тркалото ќе со голема брзина и ќе шири ша�

Please wait...