0
clear
  • Росарива М-Р Професионални Посочувајќи Подземни коло жица Железо Метал Злато Детектор Прилагодливи За Богатство Пребарување
  • -20%
  • -20%
Росарива М-Р Професионални Посочувајќи Подземни коло жица Железо Метал Злато Детектор Прилагодливи За Богатство Пребарување

Росарива М-Р Професионални Посочувајќи Подземни коло жица Железо Метал Злато Детектор Прилагодливи За Богатство Пребарување

DEN 366.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис ова е нашиот професионален детектор за метал кој може да се користи за лоцирање на вреден метал како сребро и злато од железни мошти, монети и предмети за домаќинството. Тоа е совршен пребарувач на плажа, стари замоци, стари бојни полиња, шуми и полиња и обработливи површини. Карактеристика-Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Пластика-Големина : 130х15х15см-Струја : максимум 70 Ма минимум 10 Ма. - Напон : 7.2-9.6 V. - фреквенција На Сигнал : 5.0 k Hz-Два режими на работа : режим на целосно метал и режим на идентификација-прилагодување На Јачината на Звукот : прилагодете ја јачината на звукот на звучниците и слушалките - изговор За Слушалки : слушалката може да се поврзе (не е обезбедена) - приказ На Покажувачот : покажувачот ќе се заниша со откривање на метално - Водоотпорна плоча за откривање : детекторот за метал може да се користи во Плитка Вода - Прилагодлива прачка : прилагодете ја должината На Металниот Детекторпакетот Вклучува : 1 комплет детектор за метал два Режима на работа : режим на сите метали и режим на идентификација. Прилагодување на јачината на звукот : прилагодете ја јачината на звукот на звучниците и слушалките. Изговор за слушалки : слушалката може да биде поврзана (не е обезбедена). Покажувач дисплеј : покажувачот ќе се лулаат со откривањето на метал. Водоотпорна плоча за откривање : детекторот за метал може да се користи во плитка вода.

Главните својства

Избор на купувачот

Продавница овордтанк фокусирајте се на женската облека.Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледн�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Onfy Од Пазарот Joybuy.Опис Ова е премиум 15 позиции 10

1 х Поводник За Влечење Поради научниот дизајн, нашиот производ може цврсто да ги сфати вашите миленици..

Висококвалитетна кујнска Крпа за чај Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и живописни сл

(Забелешка : предностите на чистиот бакарен материјал се добра стабилност, мал отпор, мала електрична сп

1 Одликувајќи се со мека и дише ткаенина, овој елек за миленичиња е пријателски за кожата и удобен за нос�

Пружината На Серпентина на Прстот има кратка нога која е свиткана и закотвена во грбниот мост на шината.

Само треба да ја закачиш.Производот вклучува : 3x метален цветпроизвод вклучува : 3x метален цвет [УСЛУГИ н

Описr r.Оваа ставка е повеќефункционален и извонреден месинг украс од вилинско коњче...

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот...

Завршете ја работата за кратко време во нашиот работен шмек со патент Патентот е скриен за чиста, профес

Големина : XS Биста : 94cm / 37.13" горна должина : 65см / 25 ПРИЛИКА : Погоден За спорт, теретана, јога, вежбање, фитн

0081227586829 ПредСопственост : Добра состојба ЦД Големите Одлични Моменти на носорогот од 20 Век доловуваат н�

Додадете забава на вашите лукави проекти со овие неверојатни умира! Умира може да се користи со повеќет�

Please wait...