0
clear
  • Машки и Момчиња Летни Хавајски Кошули Цртан Филм Симпатична Шарена Обична Фит Обична Копче За Печатење Со Кратки Ракави Надолу Хавајска Кошула Секојдневни Кошули
  • -20%
  • -20%
Машки и Момчиња Летни Хавајски Кошули Цртан Филм Симпатична Шарена Обична Фит Обична Копче За Печатење Со Кратки Ракави Надолу Хавајска Кошула Секојдневни Кошули

Машки и Момчиња Летни Хавајски Кошули Цртан Филм Симпатична Шарена Обична Фит Обична Копче За Печатење Со Кратки Ракави Надолу

DEN 335.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификација : . Марка : Фник. Стил : Секојдневен, Гроздобер. Тип На Ракав : Краток Ракав. Јака : Рашири Јака. Тип На Издание : Редовно Вклопување. Ткаенина : Полиестер . Пол : Машки, Мажи, Момчиња. Големина : 100-170, 2 XS-8 XL. Повод : Секојдневен Живот, Одмор, Работа, Хаваи, Плажа, Секојдневен, Боречка Спорт. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима (одвнатре). Водич за перење алишта : рачно или машинско перење, но не бленчете ја перењето. овој секојдневен кошули се направени од полиестер, мека, дише, брзо-сува, лесен и издржлив, тоа е погоден за летни денови, што го прави да се излади и удобно во текот на целиот ден. ●Класичен Дизајн●кошулата со копче надолу има раширена јака и кратки ракави, некои имаат еден џеб на градите што е погоден за држење ситници, обичните кошули се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од мода. `+Стилски Модел Fahion Печатени Обрасци ја покажуваат вашата личност и стил, овие кошули се погодни за момчиња, девојчиња,мажи, жени, студенти итн. €Прилика}нашите печатени кошули се совршени за Хаваи, летни плажи, празници, кампување, секојдневна облека, Божиќ и така натаму поради различните дезени. Стилските летни хавајски кошули би можеле да бидат совршен подарок за вашиот син, момче пријатели, сопруг итн. ●Нега На облека} овие кошули со кратки ракави се перат во машина, нема да избледат или да се намалат, секогаш ќе останат светли и шарени.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис Ние веруваме дека нашите миленици се членови на семејството и дека семејствата го заслужуваат нај�

Изработен е од материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење 2.88" Удобен Материјал : Изработен од в�

Димензии : 26"; Други Информации : Употреблива должина приближно 15" Ширина 2" Постелнина страна за подготви

100 парчиња Извртен Игла Од Нерѓосувачки Челик Транспарентен Абс АнтиЛизгачки Тросед Фиксна Спирална Сп

L & Ambi Subramaniam Виолина ВИРТУОЗ (ЦД НОВО)Етикета : Navras (Велика Британија)Формат : Cdreless Датум : 09 Септември 2008 No

[Повод]комбинезоните се погодни за секојдневно,секојдневно носење или секојдневен активен животен сти�

Без разлика дали планирате салон, кафуле, библиотека, соба за одмор или ресторан, оставете Ја Колекцијат

Содржина + Нега 98% Памук, 2% Спандекс машинско перење Увезена Големина + Фит Модел е 5' 8" големина на носе�

Отпорност На Корозија Сет За Топење На Графит, Сад За Топење Кварц, легури за домашна лабораторија за зл�

Сосема нов висок квалитетизработени од висококвалитетни материјали за издржливост670 K2,4 G 12v 6 V Детски Пр

Експанзивниот штит со една леќа го зголемува периферниот поглед и ЗАШТИТАТА ОД УВ мегол гумените влошк�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Фина кожна глава црвено дно прилагодлива големина чевли за танцување покажете го задниот дел од стапал�

Опис Сакате да го пробате стапчето како додаток за костими За Ноќта на Вештерките? Самовила, волшебник, �

1 Одликувајќи се со мека и дише ткаенина, овој елек за миленичиња е пријателски за кожата и удобен за нос�

4 a 2 x МикроUSB До USB Кабли : 3 АДАПТИВНА ТЕХНОЛОГИЈА ЗА брзо јаглен ГИНГ : Со Технологијата Ixir Quick Char ge 2...

Женско Тело Одговара На Врвовите Облечени Надвор Рамо Комбинезон Жени.01" половината : 68см / 26.86" Половина�

Овој секојдневен ромпер комбинезони совршен за забава, свадба, одмор, плажа, клуб, коктел, вечер, одмор, с

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ512 12 Волти 5 ах користи најсовремена, тешка мрежа од ле

Секој џемпер е истурен во напорите на безброј луѓе Само за топлината и модата на клиентите! Зошто Го Изб�

Овие се најдобри за работа со парчиња и за луѓето на кои не им требаат порамни, тесни глави Сите завршени

Ние постојано стоиме зад нашите производи Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве

Шема : цврста боја должина : панталонипопуларен елемент : патентпроцес : цврста боја име на ткаенина : Пол

Сега сте испраќач и сте одговорни за какви било потенцијални побарувања за штета кај товарната компани�

Please wait...