0
clear
  • Хајхајуп Прилагодете Ја Четката За Адаптер Во Чисти Безжични Глави Четка За Чистење Електрична Рачка Кујнски Средства За Чистење Кујнски Садови Четка За Перење Са
  • -20%
  • -20%
Хајхајуп Прилагодете Ја Четката За Адаптер Во Чисти Безжични Глави Четка За Чистење Електрична Рачка Кујнски Средства За Чистење Кујнски Садови Четка За Перење Са

Хајхајуп Прилагодете Ја Четката За Адаптер Во Чисти Безжични Глави Четка За Чистење Електрична Рачка Кујнски Средства За Чистење

DEN 575.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пренослив Безжичен И Дизајн за Замена од една секунда : Напојуван Со Батерија Од 3,7 V 2600m Ah, Пилингот За Вртење може Да Трае Континуирано Повеќе од 1 Час По 2,4 Часа Брзо Полнење. Исто така, може да се користи за полирање или нафтени софи, кожени чевли, дрвени ѕидови итн.1 x брзина На Моторот : 3201 x бела ткаенина 1 x рамна четкапроизвод тежина : 0,929 кгмагнетна врска четка глава, лесна за расклопување и замена1 x остра четка1 x упатство за упатства167 доказ и вода/доказ различни глави на четки се погодни за различни сценарија за чистење батерија : Ni Cd DC 3. Безжичниот пренослив дизајн ви одговара да го користите без разлика во затворени простории или на отворено. Дизајнот На Главата Со Заменлива Магнетна Четка Од една секунда Ви Овозможува Наскоро Да Ја Замените Главата На Четката, Што Ви Помага Брзо Да Исчистите Различни Места.

Главните својства

Избор на купувачот

Комбинезонот за индустриска употреба е дизајниран за намалување на олово и азбест, боење со спреј и опш�

[Повод]комбинезоните се погодни за секојдневно,секојдневно носење или секојдневен активен животен сти�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Описr...

1 парчиња Комбинезон Ќе Комбинезон Женски Комбинезон Затвореничка Женска Табела : Големина : С Биста : 608

Конец за Ветеринарна Шиење, Свинска Говеда Свила Хируршка Линија За Шиење, Конци За Шиење Овци Кучиња За

Шема : цврста боја должина : панталонипопуларен елемент : патентпроцес : цврста боја име на ткаенина : Пол

Поддршка За Колена Заштитни Влошки Опрема Заграда Нога Ракави спортски Релјеф Неопренепродукт продажб

Сезона : Лето : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : должина на ракавот : без Р

Изработен е од материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење 2.88" Удобен Материјал : Изработен од в�

Без разлика дали планирате салон, кафуле, библиотека, соба за одмор или ресторан, оставете Ја Колекцијат

Машка Летна Еднобојна Лежерна Кошула Со Кратки Ракави Контрастна Лента За Контрастни Модни Копчиња За �

Ајкула Ротатор Професионални XL Исправена Вакуум NV95 Ајкула Навигатор Професионални Исправена Вакуум УВ

Мажи Мода памук лен Плус Големина Секојдневен Еластичен Половината Џебови Долго Pants Description : 1.It изработе

Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина

Суштински луксузен, Перспективен Комплет За Тафтуван Перформанс Со Тапациран Тросед Со Копчиња Е впеча

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Опис Ние веруваме дека нашите миленици се членови на семејството и дека семејствата го заслужуваат нај�

Дами Чипка Секси Отворени ИзгорениПрепоните Vстринг Гаќи Knickers Долна Облека Танга Спецификации : Пол : Же

Теојал Целосна Корица 6д Раб Калено Стакло за i Phone 13 XS 7 8 6s плус Заштитник На Екранот за i Phone 12 13 10 6s XS Pro Max З

Модел : Цврст Материјал : Полиестерски Мешавини Сезона : Пролет / Лето Карактеристика : Персонализирана.

Please wait...