0
clear
  • allshope Жените Бикини Во Собата, Еднобоен Бисер Градник Со Гаќички И Врвка Мини Здолниште Капење Костим За Капење
  • -20%
  • -20%
allshope Жените Бикини Во Собата, Еднобоен Бисер Градник Со Гаќички И Врвка Мини Здолниште Капење Костим За Капење

allshope Жените Бикини Во Собата, Еднобоен Бисер Градник Со Гаќички И Врвка Мини Здолниште Капење Костим За Капење

DEN 384.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Женски Комплет За Бикини, Бисерен Градник Во Еднобојна Боја со Гаќички и Мини Костим за Капење Со Врвки За Влечење. Тоа е толку симпатично да се носат бикини во собата пливање во базенот или одење на плажа! Уживајте во вашиот одмор со овој костим за капење сега!. Спецификација. Боја : сафир сина, виолетова розова, црна, црвена, кафеава, портокалова. Големина : С, М, Л, ХЛ. Материјал : полиестер. Модел : цврст. Ракав : без ракави. Кратки Половината : низок појас. Содржина На Пакетот. 1 парчиња х градник. 1пц х кратки. 1pc x здолниште. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : овој женски сет за бикини е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Дизајн : градникот сличен на школка има бисерни ремени за рамо, спарени со гаќи со низок струк и мини здолниште кое има дизајн на врвки. Ќе станете шармантни и привлечни откако ќе го облечете костимот за капење. Избор на големина : постојат 4 големини за избор : S, M, L, XL. Без разлика дали пливате или едноставно се релаксирате на плажа, костимот за пливање може да ги задоволи вашите потреби. Прилика : овој костим за капење за жени е погоден за многу прилики, како што се плажа, базен, капење, пливање итн. Пакет и Нега : ќе добиете 1пц х градник, 1пц х здолниште и 1пц х гаќи. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Главните својства

Избор на купувачот

09 "Колк : 114см / 44.16 " Должина : 119см / 46.94 "Колк : 106см / 41 Женски Панталони / Жени Плус Големина Панталони Дозво�

Шема : цврста боја должина : панталонипопуларен елемент : патентпроцес : цврста боја име на ткаенина : Пол

Големина : Една Големина Препорачана Висина : 145180см / 57,0970,87 " Препорачана Тежина : 80145 фунти Жени Секси Мо�

Содржина + Нега 98% Памук, 2% Спандекс машинско перење Увезена Големина + Фит Модел е 5' 8" големина на носе�

Висококвалитетна кујнска Крпа за чај Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и живописни сл

МаѓепснициВолшебникот Гнезда Умира Овие матрици ќе работат во повеќето машини за сечење што можеби веќ

Женско Тело Одговара На Врвовите Облечени Надвор Рамо Комбинезон Жени.01" половината : 68см / 26.86" Половина�

41" должина : 76см / 29.Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако

100 парчиња Извртен Игла Од Нерѓосувачки Челик Транспарентен Абс АнтиЛизгачки Тросед Фиксна Спирална Сп

Продавница овордтанк фокусирајте се на женската облека.Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледн�

ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Доволно големина за да одговара на четки за шминка и коса (и пегла за виткање или

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави...

Секој џемпер е истурен во напорите на безброј луѓе Само за топлината и модата на клиентите! Зошто Го Изб�

Димензии : 26"; Други Информации : Употреблива должина приближно 15" Ширина 2" Постелнина страна за подготви

1 Одликувајќи се со мека и дише ткаенина, овој елек за миленичиња е пријателски за кожата и удобен за нос�

Отпорност На Корозија Сет За Топење На Графит, Сад За Топење Кварц, легури за домашна лабораторија за зл�

Спецификација : Материјал : Пластика Големина : 9мм Количина : 50 парчиња : Широко се користи во автомобилс�

Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина

Предните фустани со многу лабаво копче имаат варијации на задниот јарем, паднатото рамо и ракавите О : Џ�

Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви.Машинско Перење Одговара точно на големината, само земете ја в�

Хидраулична Шипка За Поддршка, Отворање На Вратата На Кабинетот За Мебел Пневматска Потпора За Гас Прол

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Please wait...