0
clear
  • Велосипедски Ракавици Ракавици Со Половина Прст Лизгање Ракавици За Дишење Што Апсорбираат Удари Планински Велосипедски Ракавици Спортски Ракавици За Мажи Жени
  • -20%
  • -20%
Велосипедски Ракавици Ракавици Со Половина Прст Лизгање Ракавици За Дишење Што Апсорбираат Удари Планински Велосипедски Ракавици Спортски Ракавици За Мажи Жени

Велосипедски Ракавици Ракавици Со Половина Прст Лизгање Ракавици За Дишење Што Апсорбираат Удари Планински Велосипедски Ракавици

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ракавиците за велосипеди се направени со мрежеста ткаенина што дише и сбр и силиконски материјал што апсорбира удари, кои ви даваат оптимално удобно искуство при возење велосипед. Карактеристики : . Мрежеста ткаенина што дише и воздушните дупки ги одржуваат рацете ладни и удобни. Сбр филер и силиконски дланки обезбедуваат заштита од апсорпција на удари и-лизгање зафат. Рефлектирачка лента за дополнителна видливост и безбедност за време на ноќното возење. Повлечете јазичиња направете брзо ставање или вадење на ракавиците. Прилагодлив леплив ремен за зглоб за прилагодено вклопување. Крпа за пешкир на палецот, лесно се брише потта. Спецификации : . Материјал : СБР + Силикон + Мрежа. Боја : Сина / Шарена (опционално). Големина : М / Л / ХЛ (опционално). Големина На Пакетот : Прибл. 28 * 15 * 3см / 11 * 5.9 * 1.2 во. Тежина На Пакетот : Прибл. 55г / 1.9 мл. Пакет Листа : . 1 * Пар Ракавици мрежеста ткаенина Што Дише и воздушните дупки ги одржуваат рацете ладни и удобни. Сбр филер и силиконски дланки обезбедуваат заштита од апсорпција на удари и-лизгање зафат. Рефлектирачка лента за дополнителна видливост и безбедност за време на ноќното возење. Повлечете јазичиња направете брзо ставање или вадење на ракавиците. Прилагодлив леплив ремен за зглоб за прилагодено вклопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : со doubleономски дизајн и двострани влакна, четката за чистење ви овозможува брзо чистење садови, пр�

Повод Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот.Закачете се да се исуши Содржина на пакет

Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Вти�

Зголемено Растојание Од Подлогата Премиум М1 Претходно Натоварени Потпори и Амортизери најдобри во пер

[Големина на производот] : клипови на панелот На предната задна врата, дијаметар на горната глава : 2,2 см /

Направете Се Што Е Организирано нашата организација и складирање се совршени за вашиот дом...

Вклучува (1) N600011 Блејд Болт Ново, Масовно Спакувано Вистински Оем Девалт Замена Дел Консултирајте се со �

, Алуминиумска Легура со Прилагодување На Притисокот На Мерачот На Температура Отпорна На Истекување У�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен и украсен со проѕирно �

Покријте Го Ракавот На Раката Ледени Свилени Еластични Печатени Ракави За Заштита Од Сонце За Мажи За В�

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : Обични врвови за женски модни удобни кошу

Врвни Карактеристики На Спортскиот Градник за Трчање Мека со беспрекорни внатрешни работи што ја намал

Гроздобер Во Боја мравка н Скакулецот е совршен додаток на вашето дрво или како декорација на прозорецо

000 (околу 1,53оз по тежина за 111 литри) Дознајте повеќе за нивоата на употреба и како да ги пресметате овде :

Карактеристики : Материјал : Изработен од материјал од ткаенина од оксфорд, отпорен на абење, издржлив, д

80"XXL121642118cm / 46 Прилика : секојдневно секојдневно, работа,патување,одмор,спорт,активност во затворени прос

Без оглед на прашањата што можеби ги имате, контактирајте не, бидејќи нашите претставници За Поддршка н�

Забелешка : што добивате Долна Облека Од 1 ПАРЧЕ Прилика : Обичен Тип На Шема : Цврст Материјал : , Најлонск

Карактеристики одлични за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во ва

и надворешна употреба : Божиќната стринг светилка обезбедува IP44 Исклучителниот И Светол Стил ќе Го Прив

Големина : С Половината : 6575см / 25,5929,53" колк : 106см / 41,73" Должина : 102см / 40,16"Големина : М Половината : 7080см / 27,56

Описr r Сакате да ги одржувате вашите книги чисти? Оваа ставка ќе вашиот најдобар избор Тоа е пластична к�

8"Должина На Панталоните : 104см / 42.3" Колк : 96см / 37.0"горна должина : 73см / 28.3"Половината : 81см / 31.5" Ракав : 59см /

Опис Овој заштитник за рачка може да ви служи долго време Овој стисок може да ја намали болката и заморо�

Професионална Машина За Плетење, Маса, ЗА SK325 SK326 SILVERREED SK280 SK270 SK218 Sk327speciation : Тип На Ставка : Машина За Плете

Гаќички За Подигнување на задникот Беспрекорен Низок Пораст Склекови За Подигнување На Плен Сјајна Црн

Карактеристики како што се анодизираната завршница со шут, која одбива корозија, ласерски гравиран гра�

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот...

Please wait...