0
clear
  • Цреша Насловна Продолжување Прст Стап Продолжување Може Да Се Повлече Училница Покажувач Стап Преносни Табла Презентација Алатка Професионална Настава Алатка
  • -20%
  • -20%
Цреша Насловна Продолжување Прст Стап Продолжување Може Да Се Повлече Училница Покажувач Стап Преносни Табла Презентација Алатка Професионална Настава Алатка

Цреша Насловна Продолжување Прст Стап Продолжување Може Да Се Повлече Училница Покажувач Стап Преносни Табла Презентација Алатка

DEN 175.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

) Расплетувана Должина : 68см/26,8 " (Прибл. задоволете се со покажувачите на подпар што можат да го оштетат екранот или да немаат издржливост. Погоден за училница, канцеларија, презентација и други прилики. Стапчето За Продолжен Прст има мазен и без кука врв на прстот, овозможувајќи без напор и прецизно насочување на табли или други површини. Изработен од висококвалитетен метал, овој покажувач е издржлив и изграден да трае, обезбедувајќи долгорочна употреба. Со својот дизајн што може да се повлече, овој покажувач е неверојатно пренослив и лесен за складирање. Нарачајте сега и однесете ги презентациите на повисоко ниво!Име на ставка : Прст Стап Материјал : Пп Карактеристики : Стигнале, Телескопски, Анти-пауза, Преносливи Детали : Преклопени Должина : 21см/8.

Главните својства

Избор на купувачот

Описr r Оваа ставка е збир од 5 парчиња 0,3 мм млазница за пиштол за воздушна четка, која е изработена од твр

Град Успех Персонализираниот Квадратен Центар Е одличен начин да го почитувате вашиот дипломиран! Овој

09 "Колк : 114cm / 44 Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни Женски Панталони Дозвола МултиОбоени.ВЕ МОЛИМ

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПатолав! Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет! Пол : Ж�

S&S Red Kap® Женска Кошула Со Долги Ракави Poplin Touchtex технологијата обезбедува удобност за дишење, трајни бои �

Дин мартин и Џери Луис ГТИН 82554372222 фати филм вечерва дома Поседувајте физичка копија од филм што го сака�

Без разлика дали планирате салон, кафуле, библиотека, соба за одмор или ресторан, оставете Ја Колекцијат

Меѓу нас маица и панталони сет, детска Облека Меѓу Нас, Меѓу нас косплеј облека, Меѓу Нас печатени Маица,

Овој есенски женски врв е изработен од мека ткаенина погодна за кожата која е удобна за носење Ова ќе би�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис Симулација

Моќните кожи се отстранливи винилни кожи за заштита и прилагодување на вашите преносни уреди...

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

1 Пар Природно Меки АнтиЛизгачки Влошки За Рамо Самолепливи Засилувачи Опис На Перницата : 1 пар меки вло

● ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Хавајските Кошули се Совршена Идеја За Подарок за Вашето Момче Татко или Пријател.●

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Опис...

Опис : *100% сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за �

Please wait...