0
clear
  • Без граници џемпери џемпери, 29 inseam, големини xs-3xl
  • -20%
  • -20%
Без граници џемпери џемпери, 29 inseam, големини xs-3xl

Без граници џемпери џемпери, 29 inseam, големини xs-3xl

DEN 240.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно префрлете се во релаксираниот режим без џокери за џемпери од граници. Меки со ребрести дизајн, овие џогери имаат класичен стил на влечење со половината за истегнување што нежно го гушка вашето тело. Две странични џебови висат на вашите мали работи додека се движите од соба во соба или место до место. Спарете ги овие џогери со омилената мета или совпаѓање џемпер худи (продаден одделно) додека се подготвувате да го исклучите и да се развивате. Само на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Tapered Leg. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : мешан бод сунѓер предиво. Џемпери од џемпери од јуниори од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Кога почнува да изгледа како Божиќ, изберете го овој празничен џемпер од без граници за да се справите с�

Кој не сака стил двавоеден? Ниту еден џемпер за пресврт на границите не е задолжителен за вашата гардеро

Дизајнот на лесен за носење, ракави за исечоци… неколку наши омилени работи кога станува збор за ова бе�

Liveивејте го животот во боја, без граници, пулвер за блокирање на бои, дизајниран со ладно печатење и прил

Превртете го прекинувачот на класика Ocketи џемперот на јака на Маден Cујорк зазема нов пристап кон овој к�

Надвор од работ на здружение Овој симпатичен џемпер на Ченил од без граници е совршен, разноврсен плете�

МИЦ . ја гледаме оваа графичка маичка од Дизни со фармерки и хеланки Приближно Мерења на модели : Висина :

Liveивејте го животот во боја, без граници, пулвер за блокирање на бои, дизајниран со ладно печатење и прил

Убава Худи! Ниту еден разговорен кадифен пуловер на границите не е симпатичен, забавен додаток на вашат�

Живееше и изгледаше трендовски Овој џемпер од пуловер од без граници има удобен Vврат и потресен детали

Дали е сè уште сезона на џемпери? Овој симпатичен и забавен џемпер со врат од вратот од без граници е под�

Совршено за Божиќни забави и празнични настани, Божиќниот џемпер без граници е сигурен дека ќе шири пра�

Подигнете го вашето ладно време изгледа со овој модерен џемпер Отворениот преден дел ја истакнува стра�

Издвоите во стил со овој уникатен и моден напред без граници џемпер за пулвер Со детали за предниот прес

Карираниот џемпер на влажниот заптивка е совршено парче за слој над падови на копчињата Карираниот при�

Кога опуштениот, пријатна стил е начинот да се постигне овој џемпер за влечење на вратот од без граници �

Нема Граници Пресврт Чипка Назад Џемпер е задолжително за вашиот плакар Силуетата на рамото на капката

Подигнете го вашето ладно време изгледа со овој модерен џемпер Отворениот преден дел ја истакнува стра�

Пријатно, модерно и совршено за време на џемпер! Овој кабел за граници Долман пуловер има кабелски плете

Подгответе се за временски услови со џемпер со пулвер за кратки ракави на овој јуниори од без граници Кр

Поставете ја сцената во овој џемпер за вселенска боја од без граници Ракавите на блусон му даваат на ово

Подгответе се за временски услови со џемпер со пулвер за кратки ракави на овој јуниори од без граници Кр

Меш е главен стил од суштинско значење оваа сезонасе гледаше на сè, од фустани до вашите кожа, овој исече

Совршен за ноќна ноќ или ден, без граници џемперот Ченил е супермек и класично стилски Сигурно ќе станет

Please wait...