0
clear
  • Без граници на јуниорите Хенли пуловер
  • -20%
  • -20%
Без граници на јуниорите Хенли пуловер

Без граници на јуниорите Хенли пуловер

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Супер мек и пријатна слој за ажурирање на вашата обична гардероба. Овој четкан вафли Хенли пуловер без граници е совршен натпревар за вашиот омилен тексас - или направете го спортско со спарување со џогер или активни хеланки. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер; Плочата на предната страна на Хенли. Ракави : Долги ракави со рамења на капки. Ockебови : Ништо. Карактеристики : четкана вафли плетена ткаенина; ребрести манжетни, вратот и плочата. Хенли пуловер за жени од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Останете кул, удобно и изгледате супер симпатично во вашиот моден фустан на Дизни! Овој забавен и удобен

Ова без граници ЈуниориПодигната мета ќе биде ваш стилски основно за вашата секојдневна облека! Â Клави

Барате врв со долг ракав со секојдневната удобност и разноврсност на основната мета, но со малку повеќе

Карактеристики материјал100% Претходно намален висококвалитетен чешлан памучен капак зашиена јака36 / 1 �

Ако сте носорог маскиран како човек, не ви треба костим За Ноќта на Вештерките Овој дизајн На Животински

Забавна мешавина на обрасци и отпечатоци го носат иконскиот стил до предниот врв на печатениот копче за

Освежете ја вашата гардероба со ладно време со овој потсмев на вратот од без граници Долгите ракави и ди

Не можете да погрешите Со Ова Верувајте Маргаритка Цвет Банер МаицаСлика Од Shutterstock што ви дава автентич

Апстрактите и линиите на овие планини бараат авантура..и мораш да одиш! САМО ПРОИЗВОДИТЕ ШТО ГИ ПРОДАВА �

Останете случајни, но сепак кул без врвот на вафли со вафли од граници Во модерна шема на боја, овој врв и

Симпатична и удобна за повторување Ниту една граница на три пакувања на секојдневните тимови не е лесен

Поставете ја со џин јакна или облечете ги соло, овој три пакувања на екипажот од без граници се повеќе од

Please wait...