0
clear
  • Суштински слаби панталони за јога на јуниори
  • -20%
  • -20%
Суштински слаби панталони за јога на јуниори

Суштински слаби панталони за јога на јуниори

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие слатки и удобни без граници Јога Каприс на Јуниорс не се само за јога! Тие, исто така, добро се спаруваат со маици, џемпери и врвови со долги ракави за обичен ансамбл што е одлично за работи со работи, обични привлекувачи со пријатели и само се релаксираат низ куќата. Направено од мека ткаенина со дресови со спандекс за да се истегне и ласкави вашата фигура, овие јога панталони имаат трендовски должина на капри и еластична лента за половината што обезбедува вклопување без да се чувствувате абразивно на вашата кожа. Овие разноврсни Капси се достапни во широк спектар на разновидни стилови и се суштински додаток на вашите активни и обични гардероби. Без граници Јога Капри на јуниорите : 90% полиестер, 10% спандекс јога панталони, измислица на дрес на дрес на дрес, капри, еластична лента за половината со печатена шема достапна во разновидна стилови машина за миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор, кога е потребно, да се навлезе суво ниско, средно железо кога е потребно.

Главните својства

Избор на купувачот

Добијте го вашиот тексас без класичен каприс од пет џебни граници Дизајниран со допир на стрии за ласка�

Овој трендовски деструиран краток стил од без граници ги погодува сите вистински точки за забавен обич�

Лесен за стил, лесен за носење Исечени панталони со капри од без граници се вашиот нов омилен пар со удоб

Ајде да добиеме трендовски! Ниту една граница на корсети од границите не ја ласкаат вашата форма со вкло

Please wait...