0
clear
  • MobileSpec 6FT USB-C До USB Картичка Носителот Блк
  • -20%
  • -20%
MobileSpec 6FT USB-C До USB Картичка Носителот Блк

MobileSpec 6FT USB-C До USB Картичка Носителот Блк

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа вредност пакет вклучува USB-C (TM) НА USB кабел 5 кабел организаторите и држач за лепило телефонска картичка. Кабелот има црн плетен кабел за дополнително олеснување на вирусот. 6 стапки кабел. Плетенка за дополнително олеснување на вирусот. Вклучува 5 организатори на кабли.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој кабел е компатибилен Со Nokia X100 Добијте ја содржината во вашиот уред со нашиот паметно дизајниран ка

Чувајте ГИ вашите USBC уреди наполнети или лесно синхронизирајте музика и фотографии од КОЈА БИЛО USBпорта

Обезбедува КВАЛИТЕТ на слика НА UHD со резолуции до 3840 x 2160 (4 K x 2 K) @ 60 Hz РЕВЕРЗИБИЛНИОТ USBC приклучок се повр

0 овозможени уреди и додатоци USBконекторот C на кабелот нуди реверзибилен дизајн лесен за корисниците шт

Поддржува Display Port 1 должината овозможува прилагодливо поставување на уреди за извор и приказ Реверзибил

Опис : Име На Производ : Сјаен ТипЦ ОТГ линија тежина на Производот : 8g Product должина : 16.5 cmproduct интерфејс : Т�

Овој кабел е компатибилен Со Nokia G310 5 G Синхронизирајте или наполнете ГО вашиот USBC компатибилен уред на в�

Брзо Полнење 3 стапки USBC ТипЦ Кабел За Полнење На Полнач За Синхронизација На Податоци Компатибилен СО OP

Тип Ц Кабел Брзо Полнење Најлон Плетенка КАБЕЛ УСБЦ ТипЦ 3.1 Кабел За Синхронизација На Податоци Кабел За

ТИП Ц УСБ Ц Женски Влез во DC 5.5*2.1 mm Моќност Pd Полнење кабел одговара за лаптоп 1820vling должина : 0.2 m BuildВО Pd Е�

Опис : Име На Производ : Сјаен ТипЦ ОТГ линија тежина на Производот : 8g Product должина : 16.5 cmproduct интерфејс : Т�

Наполнете и Префрлете побрзо со новиот USB реверзибилен кабел Од Типот C! Наполнете го и синхронизирајте �

Наполнете ги и синхронизирајте ги ВАШИТЕ USBCкомпатибилни уреди Со ПРЕМИЕРОТ ШТО МОЖЕ ДА СЕ Повлече USBC до

USBC (машки) ДО USB Типа (машки) кабел обезбедува вкрстено поврзување со брзо полнење и синхронизација на по�

25см Краток 90 Степен USB ТИП C Кабел ЗА ПОЛНЕЊЕ USBC Телефон Полнач Кабел За Samsung A3 A5 A7 2017 Huawei P20 За i Phone X XS XS Max 8 7

Please wait...