0
clear
  • НА 3.3 стапки USB Кабел Замена ЗА EPSON XP-XP-XP - WF - WF - WF-Печатач
  • -20%
  • -20%
НА 3.3 стапки USB Кабел Замена ЗА EPSON XP-XP-XP - WF - WF - WF-Печатач

НА 3.3 стапки USB Кабел Замена ЗА EPSON XP-XP-XP - WF - WF - WF-Печатач

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

FITE НА 3,3 стапки USB Кабелска Замена ЗА Epson XP-850 XP-860 XP-950 WF-2520 WF-2630 WF-2650 Печатачовој Кабел за Напојување има заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја, заштита од прекумерен напон, заштита од преоптоварување, заштита од температура.☛AC Адаптер Спецификации : * Влезен Напон : 100-240, 50-60 Hzwaranty : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 360 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција! Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми-ние сме тука да ви помогнеме! СПЕЦИФИКАЦИИ : Влез : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В 50/60хз;должина На Кабелот : 3,3 СТАПКИ.USB 2.0 Тип - Машки До Тип-Б Машки Кабел За Поврзување / Стапки На Пренос Со Голема Брзина до 480 Mbps 28 AWG/2 C+26 AWG/2 C со Перформанси Без Грешки. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ : должината на вкупниот 3ft/1,0 M е доволно долга, нема потреба да се грижите за растојанието помеѓу штекерот и вашиот уред. БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА : Направен Од силниот флексибилен материјал за да ги носи илјадниците свиткување, бакарна внатрешна жица за да се осигура брзото полнење и изградена со прекумерна струја и прекумерен напон заштита на регулативата за да има безбедносно полнење. 2-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : само контактирајте не во секое време кога сакате за проблемот на производот, ние ќе се обидеме најдобро да го решиме вашиот проблем. И ако трансформаторот на вратата дефект додека користите во рок од 2 години, ве молиме контактирајте не, ние ќе замениме нов за вас и не треба да го вратите неисправниот. КОМПАТИБИЛЕН Со Canon i-SENSYS PIXMA MX492 MX922 MG2522 MG3620 SELPHY; Epson Занаетчиски Израз Дома XP-330 XP-430 XP-440 Премиум XP-830 STILLUS Работна Сила WF-2750 WF-3640; HP Deskjet 1000 1010 1050 1112 3050 3050 A 3632 6940 F4480; HP ЗАВИСТ 4500 4520 5530 5540 5660 7640 безжична Боја; HP LASERJET 1020 P1006 p2035 P1102 W P2055dn P3015; HP OFFICEJET PHOTOSMART 3830 4650 c4280 c4480 c4795 c4780; ЛЕКСМАРК Х4650 Х5650; СИЛУЕТА КАМЕО ЕЛЕКТРОНСКА МАШИНА ЗА СЕЧЕЊЕ АЛАТ.

Главните својства

Избор на купувачот

Екстра Издржливи Конструирани од најлон и премиум пвц без заплеткување, КАБЛИТЕ СО ЛАБАВИ Гаџети остан�

Определување : Боја : Бела; Должина : 6 Стапки; Тип : Usb C До Usb А; Алуминиумски Конектори; Одлично За Синхрони

PKPOWER 6ft USB Кабел За Синхронизација На Податоци Кабел Олово за Zebra ZXP Серија 8 Лична Карта ПЕЧАТАЧ ZXPLM ZXPLM Z84000

1,2 Метри СО Голема Брзина USB 2,0 Cable USB машки конекторt USB mini B машки конекторкомпатибилен со Мобилни Телефон

Карактеристики : 1 ОВОЈ USB 3.0 ДО SATA Конвертор Кабел ги поврзува сите стандардни 2.5 инчен SATA Хард Диск или С�

Постојат многу USB на молња адаптер за apple уреди на пазарот Со жалење, повеќето од овие iphone usb адаптер се са

Најнова usb верзија 2.0 спецификација, ги поддржува новите стапки на податоци Со Голема Брзина на најновит

Голема Брзина (8 FT) 2.0 USB Кабел / 5 ГОДИНА БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА / 3ТА СТРАНА НЕ OEM ДЕЛОВИ Со Голема

Производ како што е прикажано на сликата За Trustmaster dinUSB кабел за поврзување TH8 A кабел Резервен дел...

Опис Ова е кабел за податоци и полнење кој многу лесно се преклопува и се става во вашата чанта, торба за

Маглит за полнење магтак USBкабел за полнење Се вклопува во оваа крунисана или обична светлина од рамки...

Голема Брзина (30 FT) 2.0 USB Кабел / 5 ГОДИНА БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА / 3ТА СТРАНА НЕ OEM ДЕЛОВИ Со Голема

Висококвалитетен USB Кабел 2.0 / сите производи се тестираат за да ги надминат / исполнат стандардните спе

Наполнете ги и синхронизирајте го вашиот i Phone i Pod или i Pad на поголеми растојанија (до 3М) без губење на вре

PWRON е специјализиран за производство на напојување со високо квалитетно и економично замена за лаптоп, �

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Компјутерска матична плоча Внатрешен USB 9pin Машки На Надв

YUSTDA USB Кабел За Податоци За Напојување За Полнење Компатибилен со Sony ICDSX78 Гласовен Рекордерјустда Карак�

Обвиненија Samsung S22 Ултра до 89% во само 30mins Најсовремен чип За емаркер за најбрзо полнење ОД 100 W што е и сиг�

Голема вредност НА УСБ 2.0 усогласени кабли СО високи перформанси Компатибилен и со компјутерски и со apple

Кабелот се користи за поврзување на камерата со ВАШИОТ КОМПЈУТЕР / Лаптоп Тоа ве тера да имате шанса да г

Белкин Про Серија 5пински USB 2.0 МиниБ КабелUSBA5пински МиниБUSB За Камера6 ftТип Б Машки МИНИ USBТип А Машки USBЗа

Голема Брзина (15 FT) 2.0 USB Кабел Голема Брзина (15 FT) 2.0 USB Кабел;OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : Над Напон Излез Заштита ОЦ

USB 3.1 Тип Ц Машки Кабел За Полнење За Синхронизација На Податоци ЗА LG G5, Nex X / 6 P, One PlOne PlSamsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+

Голема Брзина (15 FT) 2.0 USB Кабел Голема Брзина (15 FT) 2.0 USB Кабел;OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : Над Напон Излез Заштита...

FITE НА 3 FT USB Кабел 3.0 Печатач А До Б Тип Машки Уред Кабел Олово Замена За Dell HPThis Кабел За Напојување има заш�

ОВОЈ USB 2.0 Тип амашки до бмашки кабли обично се користат со USB модем камера, тастатура, миксер, контролер, �

Неверојатно брзо, нашата технологија ја носи брзината на полнење на следното ниво 58% побрзо ОД 60w кабел (�

Please wait...