0
clear
  • Шик Дома Калеб 6-Парче Боја Блок Утешител Во Собата, Кралот, Црна
  • -20%
  • -20%
Шик Дома Калеб 6-Парче Боја Блок Утешител Во Собата, Кралот, Црна

Шик Дома Калеб 6-Парче Боја Блок Утешител Во Собата, Кралот, Црна

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комплетот за утешител на модниот напред се одликува со софистицирана зашиена шема во тема со блок во боја. Здолниште во кревет, координирани шамови за дизајн и деко перници се вклучени за да се комплетира изгледот. * Вклучува : 1 Утешител, 1 Кревет здолниште, 2 Шамс, 2 Декоративни перници. • Боја На Предметот : Црна. • Материјал : Микрофибер. • Упатства за нега : ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР Што Може Да се Пере Во Машина - утешителот е направен со врвен квалитет на памук-почувствувајте го четканиот микрофибер за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ХИПОАЛЕРГИЧНО ПОЛНЕЊЕ-Овој Шик домашен утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - нашиот моден утешител поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. ВЕЗЕНИОТ ДИЗАЈН - Едноставна, но елегантна техника за блокирање на бојата со шарени шари со детали за везот-Вклучува дизајн и техника координирани деко перници.

Главните својства

Избор на купувачот

Медисон Парк Comf Утешител Мини Комплет Трансформирајте ја вашата спална соба со елегантниот стил На Мед�

Добијте го одморот и релаксацијата што ја заслужувате Со Преголемиот Алтернативен Реверзибилен Утешит

Утешителот се одликува со едноставен, но елегантен дизајн на Жакард со врежана лента Дизајн координира�

Двојната големина вклучува : еден утешител со двојна големина, 66 х 86 инчи (168 х 218 см).Едно здолниште со гол

Заживејте го вашиот простор со впечатливиот модерен изглед На Домашната Суштина Гарнер 7 Парче Жакард У

Преголем и преполнет, овој раскошен комплет за утешител од 12 парчиња доаѓа со се што треба да направите �

Колекцијата Домашна Суштина Диердре создава органски изглед и чувство на вашиот простор Мекиот тон е с�

Спијте во блаженство и удобност со Овој Комплет За Утешител Од 8 парчиња Овој комплет може да се пере во �

Мека и пријатна, Домашната Суштина Виндзор Реверзибилна Надолу Алтернатива 3м Скочгард Утешител Мини С�

Мека текстура и лесно живеење се она што го посакуваме овие денови; опуштената атмосфера ни овозможува �

Please wait...