0
clear
  • Вогуеле 2-Парче Паун Печатени Полу-Затемнување Прозорец Завеса Топлинска Изолирани Прозорец Завеса Прачка Џеб Завеса Валанс За Дневна Соба Стил-Ц 2пц-В: 45 Ч: 106
  • -20%
  • -20%
Вогуеле 2-Парче Паун Печатени Полу-Затемнување Прозорец Завеса Топлинска Изолирани Прозорец Завеса Прачка Џеб Завеса Валанс За Дневна Соба Стил-Ц 2пц-В: 45 Ч: 106

Вогуеле 2-Парче Паун Печатени Полу-Затемнување Прозорец Завеса Топлинска Изолирани Прозорец Завеса Прачка Џеб Завеса Валанс

DEN 303.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да ги користите како завеси за вратите за вашиот лизгач или двор, или разделувачи на простории во вашиот стан. Лесно за нега : машина за перење Во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте.Лесна Нега : машина што се пере во ладна вода, исушете ја.Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : Џеб На газење Транспарентност : Затемнување : Монтиран На Ѕид Стил : Модерен Модел : Животински Печатен Материјал : Полиестеркол : Како Што Покажува Сликата Големина : W : 30"x H : 65"W : 21"x H : 91"W : 45"x H : 106"Карактеристики : Џеб Со Прачки,Енергија заштеда, Затемнување, Намалување На Бучавата, Термичка Постава,Внатрешни карактеристики : 1.Вклучен пакет : Само Завеса Од 2 Панели (Ако треба да ја покриете двете страни на прозорецот, можеби ќе треба да купите 2 парчиња) Забелешка : 1. Брзо пеглање или чистење на пареа по потреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршен избор за бања, кујна, кафуле или кој било мал прозорец Широко Користен : можете да го користите в�

Моник прозорец чиста панел нудат низа на прекрасни бои кои го прават за доброто презентација во секоја �

Мовливиот Даб Раскинување Бесконечност Камуфлажно Печатење Валанс Ќе ја комплетира Вашата земјена, от�

Спецификации : Материјал : Полиестеркол : Мултиколорзиза : 70см х 100см / 27.Пакет Вклучени : 2 Панели Завеси С�

Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и ц

Женска Плус Големина Чиста Воил Аскот Валанс .Нашата ексклузивна колекција Погледнете ја вашата соба в�

Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 12 см поради рачно мерење Практично и Елегантно : нашиот к

Додадете крајбрежен допир во вашата соба со Нашата Домашна Суштина Рокавеј Печатени Валанс Избраните ш

Исклучителна омбре мотив дизајниран прозорец завеса третман Што Е Вклучено : (2) Панели И (1) Прозорец Шам�

Блокирање на светлинатаЗавесите блокираат 4070% сончева светлина и УВ зраци за максимална приватност и н�

Карактеристики : 100% Сосема нов И висококвалитетен материјал : Voile Size : 100cmx200cm, 100cm X270cm Colour : црвена, паун син

100% памучен принт направен во валанс на прозорецот Валансите имаат зголемени рабови и нема зашиени озна�

Големина : 54х18 инчи и 54х12 инчи за ваш избор.Декоративен домашен акцент за прозорец.2.5 инчен џеб прачка...

Функција : 5 Бои за вашиот избор, 100*200см / Прачка Џеб Врвот, одговара за речиси 90% од прозорците.Сосема нов �

Валансот бенсонхерст се координира со комплетот за утешител бенсонхерст, постелнината и додатоците за

Конструкција : заглавието на панелот мери 4 "инч, долниот раб мери 2" инч, страничниот раб мери 1 " инч...

ЛЕСЕН И ЛЕНЕН ИЗГЛЕД : лесната ткаенина ги прави валансите доволно проегирни за да се филтрираат во мека

Бајка шарм е секогаш апропос Со Живеалиштето Мона Лиза Прилагодени Чипка Панел Рабовите и ситно дизајн�

Дакота Прозорец Завеса Ниво И Валанс Во собата е подготвена да ја подигнете вашиот прозорец со својата �

Широко Користен : можете да го користите во спална соба, дневна соба, трпезарија, соба за новороденчиња, �

Драперијата е мала по големина, што може да и помогне на завесата да ви обезбеди сопствен простор.Функци

Please wait...