0
clear
  • Да4all 10lb Мед вежба за вежбање црно
  • -20%
  • -20%
Да4all 10lb Мед вежба за вежбање црно

Да4all 10lb Мед вежба за вежбање црно

DEN 335.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Крајна опрема за обука во ваши раце. Без разлика дали работите на горниот или долниот дел од телото, градите јадро или задните мускули, зголемувањето на агилноста или силата, топката за вежбање на лекови е неопходна алатка за поддршка на вашиот процес на обука. Гумата покриена со површина што не се лизга ви овозможува години на тешка употреба и безбедност за вежбање на секојдневно рутинско вежбање. Дебелите двојни рачки обезбедуваат цврсто удобно држење и експанзивно ротационо движење, така што можете да почувствувате поголема контрола врз вашето секојдневно тренинг . Нашата топка за вежбање за лекови може да ви помогне да ја подобрите ефикасноста на различните вежби за целото тело, како што се вежби за стомакот, крст на горниот екстремитет -Доделни обрасци, динамични и локомоторни вежби со пониско тело . Белешки : Производот може да има силен гумен мирис. Измијте ја топката или ставете ја на суво место за да се ослободите од мирисот на гума. Ефикасен дизајн на рачката : Вежба топка со рачки на двојни зафат за дизајн за добри зафати, дозволувајќи им на фирмата да држи повеќе позиции на рацете и да се обезбеди безбедно и удобно тренинг дури и со испотена рака. Широк спектар на вежби : Вежбајте без да ви биде здодевно со уникатни вежби за рачката на основната топка; Можете исто така да извршите неопходни вежби за тренингот, како што се замав, сквотови, вежби за рамнотежа, координација и многу други вежби за обука. Цврст гумен материјал со голема јачина : Направено од гума со висока густина што ја подобрува издржливоста и безбедноста за време на употребата; Помогнете да ги постигнете вашите идеални цели за фитнес преку дневна обука.

Главните својства

Избор на купувачот

Вистинската линија што става огледало е премија што става огледало со пресек на топката за да се стави д

Please wait...