0
clear
  • Спорт 7. ФТ вештачка трева за килим на отворено подрачје на отворено во затворен простор
  • -20%
  • -20%
Спорт 7. ФТ вештачка трева за килим на отворено подрачје на отворено во затворен простор

Спорт 7. ФТ вештачка трева за килим на отворено подрачје на отворено во затворен простор

DEN 895.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со пребарување на All Green Lawn, All Green Pet, Allgreen Golf, Allgreen Sport, All Green Play и All Green Porm! Одрекување : Нашата сопствена исечена трева е чувствителна за боја. Бесплатно без хемикалии и токсин, безбедно е вашите спортисти да тренираат и да се тркалаат. Широк избор : Изберете од 100 наши сопствени пред-пресечени спортски трева димензии, типови на сечилото и обрасци за чеша за вашите специфични потреби за трева. Помалку одржување : Само црево надолу по килимот со трева со вода и сапун.

Главните својства

Избор на купувачот

Водата тече од тревата трева лесно за да се спречи мувла и барички кога врне дожд Бесплатно без хемикал�

Користете ја за внатрешна или надворешна вежба за голф, мини голф, па дури и како декор во задниот двор .Д

Бескрајната зелена боја ви овозможува да ги имате сите придобивки од вештачката трева со добар квалите�

Нашата вештачка трева од 10 x 69 стапки е оптимизирана за подобрување на вашите игри за голф Со прецизно ш�

Донесете ја убавината на природната трева во вашиот внатрешен или надворешен простор за живеење со Реа�

Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со преба�

Водата лесно тече со трева, за да не мора да се грижите за баричките кога врне дожд Екопријателски : Нема

Тревникот гоазис обезбедува меко чувство на трева додека уживате во вашето живеење на отворено без да с

Специјално дизајнираната вештачка трева со висина на купот од 0,8" може да се користи за создавање уникат

Please wait...