0
clear
  • Чарлс Леонард Економија Дрво Владетел, Грофот
  • -20%
  • -20%
Чарлс Леонард Економија Дрво Владетел, Грофот

Чарлс Леонард Економија Дрво Владетел, Грофот

DEN 248.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чарлс Леонард, Ад. основана е во 1946 година како дистрибутер на острилки за моливи и специјалитети за канцелариски материјал. Од Првиот Ден, имаме за цел да им служиме на нашите клиенти со нашата силна посветеност на квалитетот и вредноста. Направено од избрано дрво, комплетно со жлеб со молив и еден метален раб. 1.13" широк и 0.16 " дебел. Двоен закосен владетел има природна завршница. Покажува 1/16 инчи на едниот раб, милиметри на другиот. Продаден како пакет од 48 владетели. Дрвен Владетел е дупка удрен за складирање во врзивно средство или виси на погодно место. Челик засилен раб за поголема издржливост. Економичен избор за враќање на училишниот прибор.

Главните својства

Избор на купувачот

Зголемувачки владетел 12 " јасен, повеќекратен, 3 Овој владетел е идеален за доказ за читање и мало печате�

12" владетелот има флексибилна конструкција за лесно враќање во рамна положба дури и откако ќе се свитка

Професионална Алуминиумска Легура Директно Владетел Заштитна Скала За Мерење На Инженери Алатка За Цр�

Весткот е посветен на поддршка на образованието и инспиративни креативни активности во училницата и до

Брендот Westcott® се фокусира на создавање иновативни дизајни кои обезбедуваат стил и квалитет на асортима

Мултифункционалниот и ротирачки шаблон за цртање математички владетел ќе стане моќна алатка за учениц�

Опис : овој калкулатор за соларен владетел е мини и лесен, кој може лесно и погодно да се носи со вас.Овој

Опис Овој владетел е изработен од врвен пластичен материјал, безбеден и издржлив за употреба, не лесно и

Транспарентниот материјал ви овозможува да не игнорирате некои важни броеви или зборови при цртање...

Мултифункционален Студентски Математички Владетел, Мултифункционален Ротирачки Активен Математички �

Од лидерот и сечење и мерење на производи, Весткот е посветен на поддршка на образованието и инспиратив�

Опис : нема сомнение дека нашиот производ има долг работен век бидејќи е направен од подебели материјал�

Дизајниран за употреба со Нашата Басвуд Скала Граѓа, ова го прави лесно брзо и прецизно да се идентифику

Про Уметност Владетел Нерѓосувачки Челик 12 " Изграден од .050 стврднати, пролет кален нерѓосувачки челик

Креативен Танграм Ванхуару Основно Училиште Канцелариски Материјал Мултифункционална Самостојна Заг�

Преклоплива Лента Компактна Големина Меур Владетел Со Врвна Дупка За Домашна Инсталацијаспецификациј�

Опис r r производот може да анализира собирање и одземање за да им олесни на децата да учат Има јасни број

Please wait...