0
clear
  • Подобри домови и градини 2. Оз од јагода од јагода миризливи мириси, 4-пакет
  • -20%
  • -20%
Подобри домови и градини 2. Оз од јагода од јагода миризливи мириси, 4-пакет

Подобри домови и градини 2. Оз од јагода од јагода миризливи мириси, 4-пакет

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Подобри домови и градини 2,5 мл јагода од јагода, миризливи восочни топи, 4-пакувања : Подобри домови и градини 2,5 мл јагода од јагода од јагода, миризливи восочни топи, се карактеризираат со свежи исечени летни јагоди, промешани со шеќер од трска и слатка ванила-инфузија со шлаг шлаг од крем, а на богатиот путер и Солена кора од пазура. Комбинирајте ги вашите омилени подобри мириси за восок од домови и градини за да создадете сопствени мешавини. Подобри домови и градини 2,5 мл јагода од јагода од јагода, миризливи восочни топи се за употреба во електричен восок потопло и пуштаат смирувачки високо миризлив мирис во воздухот веднаш по топењето. Тие се идеални за ширење на релаксирачки мирис и добредојдена атмосфера во текот на вашиот дом. Едноставно распарчете го парчето и додајте го на омилениот електричен восок потопол. (Восок потопло продаден одделно) Подобри домови и градини миризливи восочни топи, 4-пакувања : високо миризливи. Објавува смирувачки миризлив мирис. Заменете го восокот се топи кога мирисот го нема. Лесно чистење. Нема остаток на пламен или суп. Восокот може да се рециклира или повторно да се користи. Користете со електричен восок потопло. Асортиман на подобри домови и градини миризливи восочни топи и восочни топи затоплувачи на топење на располагање. Упатства : Чувајте на ладно место. Восокот ќе се стопи кога ќе се загрее. Може да дамкаат ткаенини и површини. Може да предизвика иритација на кожата. Избегнувајте продолжен контакт со кожата. Не додавајте вода во восок. По топењето, восокот може да се чува во контејнер за повторна употреба : восок, мирис на мириси надвор од дофат на деца и миленичиња кои предупредуваат : за употреба само со восочни затоплувачи кои се во согласност со UL STD 283.

Главните својства

Избор на купувачот

Белешка За мирис : овошје, ананас, беримид : ананас, диња, орли помине : орли помине, цветни, мириси на мошу�

Мирис Note Stop : овошје, бисело : круша, роза, Орис, Флоралботом : килибар, ванила, кедар Scentsationals 2,5 мл здраво п�

Јаболка со свеж овоштарници миризливи восок се топи, подобри домови и градини, 2,5 мл (5пакет) : Подобри до�

Доживејте го препуштениот мирис на дрво Вик со овие 3 мл Восок се топи Со асортиман на премиум мириси што

Поделбата на банана има слатка и овошна арома која потсетува на класичен десерт поделен со банана Мирис

Затоплувачи на свеќи итн Холи и Ајви, свежо зелена Холи и Ајви измешани со лисја од залив и еукалиптус...

Каролина свеќа освежувачки восок од лимон 2,46 оз восок ви помага да ги поканите лековитите својства на а�

Подобри домови и градини восоци ќе го наполнат вашиот дом со богата и смирувачка арома веднаш штом ќе по

Густа и богата како гранче свежо исечена пеперминт што штотуку е испасирана, со дополнителен допир на в�

Домашен мирис безжични свеќи3 пакувања Poony задоволство, полиња со лаванда, орхидеи во цут Восокот од сој�

Дајте дури и на вашите најголеми простории засилување на бесрамниот мирис со восок од восок Коцки на ми�

Мириси 2.5 мл Розова Фламинго Цвет Миризливи Восок Се Топи, 4Пакет : Мириси 2.5 мл Розова Фламинго Цвет Мири�

Мирис Note Stop : CitrBergamot, Team Iddle : Зелен чај, мудрец, хербалботом : цвет Подобри домови и градини 2,5 мл Бергамот �

Миризливи 2,5 мл Зен ја смирува вашата душа со оваа мешавина од еукалиптус, нане, бел бор, Египетски мошус

Please wait...