0
clear
  • Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, сатен, каубојска капа, галон
  • -20%
  • -20%
Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, сатен, каубојска капа, галон

Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, сатен, каубојска капа, галон

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер/надворешност, сатен, каубојска капа, 1 галон е низок VOC, низок мирис 100 проценти акрилна куќа, која има најдобри карактеристики на внатрешноста и надворешната боја во еден удобен производ. Комплетното палто нуди одлична скриена, лесна примена, допир и отпорност на боење, бледнее и пилинг. Комплетното палто е исто така високо миење и има финиш отпорен на мувла. Достапно во 736 бои и три шеини, рамни, сатен и полу-сјај. Примероците во боја се достапни во 8 мл. контејнери. Внатрешни употреби : wallsидови, тавани . Надворешни употреби : Страница, ролетни, оградување . Покриеност : 300-350 квадратни метри на галон на мазни површини, 200-300 квадратни метри на галон на груби површини . се суши на допир за 2 часа за 2 часа , Повторете по 4 часа. Може да се нанесе со ролери, четка или распрскувач без воздух. Измешајте добро пред да користите.

Главните својства

Избор на купувачот

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, полусјај, дискретен, 1 галон е низок VOC, ни�

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамен, магичен самрак, 1 галонис низок VOC, �

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, фатами подолу, 1 галон е низок VOC, ни

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Ultra Colorplace Ultra Enterior и Primer е врвен квалитет 100% формула за акрилна обвивка Оваа куќа и wallидна боја нуди одлич

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, лавица, 1 галон е низок VOC, низок мир

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, полусјај, вливот, 1 галон е низок VOC, низок

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, Африка, 8 унци е низок VOC, низок мири

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Монтереј, Студио во студиото во боја на 'рѓаолеј, боја за внатрешни работи + буквар, финиш на јајце, галон

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамна, запалена зелена боја, 1 галони со н�

Ultra Colorplace Ultra Enterior и Primer е врвен квалитет 100% формула за акрилна обвивка Оваа куќа и wallидна боја нуди одлич

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешен, рамен, сос од путер, 1 галонис со низок VOC, ни�

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Please wait...