0
clear
  • Кометички Комплетен Комплет За Заптивка На Моторот
  • -20%
  • -20%
Кометички Комплетен Комплет За Заптивка На Моторот

Кометички Комплетен Комплет За Заптивка На Моторот

DEN 815.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Секоја заптивка во овие комплети ги користи најдобрите можни материјали за наменетата примена. Повеќеслојни челични (МЛС) главни дихтунзи. Челик viton®-обложени основни дихтунзи. Блу Витон вентил матични заптивки. Материјал од алуминиумска Пена (АФМ) издувни дихтунзи во тркачки стил. Комплетните комплети вклучуваат комплет за заптивки на моторот плус примарни, дерби и дихтунзи за покривање на инспекцијата. Произведено Во Сад. Фитмент1966 - 1969 Харли-Дејвидсон Електра Глид ФЛФБ1966-1969 Харли-Дејвидсон Електра Глид ФЛХБ1966-1969 Харли-Дејвидсон Електра Глид ФЛФБ Кометик Комплетен Комплет За Заптивка На Моторот (Ц9900).

Главните својства

Избор на купувачот

Замена за : 19872004 Јамаха Воин 350 Вклучени Делови : 1x Цилиндар 1x Клипот 1x Клипни прстени 1x Рачен Зглоб 2x Кру�

Компатибилен Со 19801985 Шевролет 305 Мал Блок;Комплетот вклучува дихтунзи за глава на цилиндрите, доводни д�

Комплетен Комплет За Заптивки На Моторот19982003 Крајслер Мал Блок 5.9 L Магнум V8 FelPro 2601865 Комплетен Комплет З

WSM Комплетен Комплет За Заптивки за honda 85 CR 0304 25611 NOTES : овој врвен производ е стручно изработен во согласн�

Завртка за сад за гориво За Модел 4165; Секундарна Страна;ЕДНА 8r19081 секундарна Мерна Плоча производите Од �

Супериорен квалитет заптивка поставува Од Атина Заптивките за глава имаат конструкција од челик облож�

Одговара на следново : Husaberghusqvarna250ktm50 20072016250 20072016tm Комплет ги вклучува сите дихтунзи, Опрстени и пломби з�

Комплет за Поправка на карбуратор со Пловечко Седиште За Заптивка За ДЕЛОРТО PHBG од 17,5 mm / 19,5 mm сосема нов

Круна Автомобилска 4571 CJ / 4964 СТАНИЦА WAGN / 4963 СЕДАН ИСПОРАКА ТРАНСКАЗА ЗАПТИВКА КОМПЛЕТ Круна Автомобилск

Врвните комплети за заптивки на весра се водат според принципите на квалитет, сигурност и перформанси Н

Please wait...