0
clear
  • Вондервинк Потекло 6006-Алфа-Унисе В-Вратот Чистење Врвот
  • -20%
  • -20%
Вондервинк Потекло 6006-Алфа-Унисе В-Вратот Чистење Врвот

Вондервинк Потекло 6006-Алфа-Унисе В-Вратот Чистење Врвот

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Очекувајте удобност и функционалност со професионален поглед на голема вредност. Потекло на вондервинк алфа Унисекс врвот е изработен во мек материјал за мешавина од поли памук и исто така го содржи нашиот троен џеб на градите со потпис и јамка ЗА идентификација за погодност. Идеален за групи, врвот Алфа Унисекс е достапен во различни живописни бои за да го комплиментира стилот на секој медицински професионалец. Левиот Двоен Џеб На Градите Со Id Bungey јамка |Должина на Грбот + Инч Подолг Од Предниот дел со 4 Инчен Заден Страничен Отвор На Полите |Унисекс Вклопување Има Подолга Должина На Ракавот И Попространа Дупка За Раце |Се Вклопува Директно И Лабаво Низ Половината И Паѓа Малку Под Колковите |Должина На Грбот 28 Инчи (Med) со додаток од x Инчи |Должина На Грбот Има 3/4 Инчи Варијанса Помеѓу Големини Левиот Двоен Џеб На Градите со Id Bungee јамка. Должина на грбот 9 Инчи Подолго Од Напред со 4 Инчен Заден Страничен Отвор на Полите. Унисекс Фит Има Подолга Должина на Ракавот и Попространа Дупка за Раце. Се вклопува Директно и Лабаво Преку Половината и Паѓа Малку Под Колковите. Должина на грбот 28 Инчи (Med) со додаток од € Инчи.

Главните својства

Избор на купувачот

Стил : Секојдневен,Моден моминска невеста кошула црни женски шорцеви црни жени кошула со копчиња жени л�

87" ракав : 27см / 10 ЕКСПОНЕНЦИЈАЛНО ПОВЕЌЕ АБЕЊЕ ОД ДРУГИТЕ БРЕНДОВИпилинзите се смислено дизајнирани да �

Без напор е првиот впечаток на Допир.Дојдете на работа; изгледајте добро и чувствувајте се одлично прав�

16 "Ракав : 17см / 6.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно но

С Биста : 100см / 39.37 "Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 20см / 7.87 " Должина : 70см / 27.56" М Биста : 106см / 41.73 "Рамо : 46см / 18.11" Рака

Големина : С Биста : 100см / 39,37' Ракав : 19см / 7,48' Рамо : 43см / 16,93' Должина : 70см / 27,56' Големина : М Биста : 106см / 41,73

Премиум колекција за пилинзи направена за удобност и стил Вондервинк Про Струже се дизајнирани да рабо�

стилови, само за презентирање на најдобрите производи на секој клиент! Нархбрг Е Меѓународен бренд за д�

Please wait...