0
clear
  • Xiuh женски обични летни врвови цветни печатени кратки ракави v вратот од маица обична лабава блуза од страна на врвовите на туниката
  • -20%
  • -20%
Xiuh женски обични летни врвови цветни печатени кратки ракави v вратот од маица обична лабава блуза од страна на врвовите на туниката

Xiuh женски обични летни врвови цветни печатени кратки ракави v вратот од маица обична лабава блуза од страна на врвовите на

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет. Клиент за улога : За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : Нашата големина е азиска големина, азиската големина е помала од европската големина и големината на САД во САД .1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина на Кина : Големината на Кина е помала од големината на Велика Британија/САД. Ако вашата стандардна големина на САД е L, се препорачува да изберете 2xl во нашата продавница; Ако вашата стандардна големина на САД е XL, се препорачува да изберете 3 XL; како што се : САД (а) = Кина (L); САД (М) = Кина (XL); Соединетите држави (L) = Кина (2x L); САД (XL) = Кина (3xl); САД (2xl) = Кина (4xl); Соединетите Држави (3xl) = Кина (5xl) Табела со големина : Големина : S Bust : 96cm/37,80 '' ракав : 25cm/9.84 '' Рамо : 41cm/16.14 '' Должина : 70cm/27.56 ''. Големина : М биста : 102см/40.16 '' ракав : 26см/10.24 '' Рамо : 42см/16.54 '' Должина : 71см/27,95 ''. Големина : L Bust : 108cm/42.52 '' Sleeve : 27cm/10.63 '' Рамо : 43cm/16.93 '' Должина : 72cm/28.35 ''. Големина : XL Bust : 114cm/44.88 '' ракав : 28cm/11.02 '' Рамо : 44cm/17.32 '' Должина : 73cm/28.74 ''. Size : XXL Bust : 120cm/47.24'' Sleeve : 29cm/11.42'' Shoulder : 45cm/17.72'' Length : 74cm/29.13''Womens Casual Summer Tops Floral Short Sleeve V Neck Tee T Shirt Printed Loose Side Split Tunic Features : 【 Совпаѓање】 Совршено ветено проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Тип на образец : јака од вратоврска : v Враќачки материјал : Полиестерска декорација : Ниту еден материјал : врвовите на жените буги дише, пријателски за кожата и меки за носење. Модел : V-врат, градиенска боја, краток ракав, средна должина, летни врвови за жени. Боја : зелена, сина, розова. Повод : Одлично за дневно носење, забава, клуб, патување, одмор. Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши од белиот / линијата.

Главните својства

Избор на купувачот

Задоволете ги вашите потреби за гардероба со удобно секојдневно суштинско значење од времето и TRU...

Плетената ткаенина е многу мека и затегната, ви нуди удобност од прва класа и топла, што е идеално за есе�

Белешка : Нашата вистинска големина е различна од табелата со големина, погледнете во табелата со голем�

Модна женска лента со ленти со лежерна маица кратки ракави на блузи Ве молиме, не само што го упатувате у

Кошулата за кариера на Lee Riders Women's 3 / 4 ракав, нуди јасен, без напор стил дизајниран да ја ласкави вашата фи

90' 'ракав : 24cm / 9.97 '' 'РЕАЛЕР : 52 CM / 20 Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совр�

Деликатната цветна чипка додава елегантен допир на овој лесен врв на рамо, што му дава сладок и романтич

Service Shipping Service : Забрзана испорака : 35 дена.Q3 : Дали има лошо Мириса или тече?А3 : Нема лош мирис што треба да

Чистата мешавина и симпатичните детали за моделот на полкови ги прават овие врвови совршено удобни и уб

Тип на шема : Печати.31 '' Рамо : 47,5cm / 18.88 '' Speove : 48cm / 18.Сезона : есен и зима.72 '' Должина : 70cm / 27 Womenените кратки р

Поп на оваа лесно носење туника од време и tru за полиран изглед кој е исто толку удобен колку што е симпат

Оваа блуза Vврат е многу паметна обична блуза со печатење на точки Овој ласкав врв со v деколте додава же�

Без разлика дали сте надвор и околу или само се дружите, ќе се чувствувате како дома во женската ткаена к

Шик стилот за романтични ноќи на плажа е тука со цветната блуза на Рафл Совршено да се спари оваа блуза с

Women'sенски V вратот без ракави на ракави, врзани од половината, peplum topsummer, случајна кошула без ракави, совр�

Погледнете прекрасно во чипка со овој прекрасен врв од време и Tru Опуштено, но сепак стилски, овој врв ко�

Известување ако се води ум, благодарение Совети : .Женски врвови на женски кратки ракави за кратки ракав�

Дизајн Овој празник за цветни печатени врвови за жени летни кратки ракави на екипажот на екипажот бохо

Надвор од основните, копчето Pioneer Woman Down Tunic е прекрасен додаток на вашата гардероба Одликувајќи се со тк�

Карактеристики : Врвови за кратки ракави за жени со дизајн на јака на вратот на екипажот, блуза за жени...

Maseенска блуза мода лабава случајна долга ракава печатена маица со врвни производи за маица : Материјал

Добредојдовте во нашата продавница! Квалитетот е прв со најдобра услуга Сите се наши пријатели Овие врв

Женска кошула блуза обични лабави кошули со долги ракави V вратот цврсти маици во боја на врвови на топо�

Собрание е совршено да се спари со фармерки, обични панталони, шорцеви.75''Sleeve : 20cm / 7,87'''light : 66cm / 25 ✨ Made of со

Индивидуални монограми за мажи и женски печати кратки ракави со кратки ракави со кратки ракави врвни ма

Допирот на влијание оди на долг пат во овој трепет ракав од врвот по време и TRU! Овој прекрасен везен врв �

Please wait...