0
clear
  • Женски Бикини Костими За Капење Висок Струк Склекови Еднобојни Шупливи Костими За Капење
  • -20%
  • -20%
Женски Бикини Костими За Капење Висок Струк Склекови Еднобојни Шупливи Костими За Капење

Женски Бикини Костими За Капење Висок Струк Склекови Еднобојни Шупливи Костими За Капење

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Женските Бикини Костими За Капење Со Висок Струк Ја Туркаат Еднобојната Шуплива Облека За Капење.Соодветни прилики : Купувајте Со Доверба-Нашите Костими за Капење Се Дизајнирани За Удобност и Издржливост, Совршени За Секој Ден на Плажа или Базен!* Содржина на пакетот : 1* Костими За Капење (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Совршена Големина : Достапна во големини С-Л .Ви предлагаме да изберете малку поголема големина.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlbust(см)828893 Bust(инч)32,3 34,6 36,6 Половината(см)667178 Waist(инч)26,0 28,0 30,7 Колкови(см)8694101 Hips(инч)33,9 37,0 39,8 Измерени пред да се истегнат,познати како Поставени рамни Податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ткаенина За Предмети : 98% Полиестер* боја на артикли : розова,зелена,виолетова,бела,црна (како што покажуваат сликите)* карактеристики на артиклите : костим за капење со бикини со крави/ брава бикини костим за капење со висок врат/ врвен врат за пливање топ топла розова бикини /топ топ бикини со висок врат костими За капење За Жени/ * еластичност на предметот : Мала стреч* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : Премиум Ткаенина : Изработени од висококвалитетни материјали, овие костими за капење се удобни, дишат и лесни за нега.Истакнете Ја Вашата Фигура со Нашите Комплети За Бикини - Изберете Од Танга, Висок Крој и Стилови со Висок Струк.Повеќе бои : Изберете од класични цврсти бои или слатки цветни принтови за да одговараат на секое расположение и пригода.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : С Под Биста : 6676см / 25,9829,92" Половината : 6676см / 25,9829,92" Колк : 7282см / 28,3532,28" Должина На Дното : 33см / 12,

Жените Почвата Печатење Бикини Костим За Капење Секси Притисни Нагоре Бикини Постави Две Парчиња Плажа

Дами Долна Облека Чиста Тенок Без Перница Чипка Градник Во Собата Материјал : Најлон, Спандекс Боја : как

Ентинеа Костим За Капење Женски Модни Бикини Сет Во Боја Блок Удобен Триаголник Дводелен Swimsuit1.It израбо�

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

●Испорака / услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 �

Дами Облека За Плажа Без Ракави, Костим За Капење Со Здолниште, Костими За Капење Од 3 Парчиња...

Опис : 1 Име На Производот : Дами Завој Бикини Секси Плажа Костим За Капење 2 Стил На Производ : Контрастна

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Материјал : полиестер+спандекс Боја : како што покажува сликата..

Добредојдовте НА REORIAFEE вашата крајна модна дестинација! Нашата продавница е посветена на обезбедување

Декорација : Никој Враќање Женски Бикини Костим За Капење Кариран Принт Облека За Плажа Шуплив Костим З�

●Секси и Ласкави Изгледи За Жени; костими за капење жени; бикини со висок струк; танкини костими за капе�

Женските ремени за костими за капење во бикини обезбедуваат многу поддршка за вашата биста и грб, и тие �

Костим за капење за да изгледате подобро тоа ве прави попривлечни! Дајте ви најголема удобност...

Ткаенината на висококатниците за бикини е изработена од 82% Најлон и18% Спандекс Бикини Со Висок Струк Пос

Обичен Оглавник Нулта Кралска Сина Жена Бикини Поставува XL (14) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Крал

3, Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве одржува

Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите Дното : Гроздобер висок Пораст ги покрива си

Ако најдете какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте не што е мож�

Големина : С Биста : 88см / 34.65" Половината : 68см / 26.77" Должина : 18см / 7.09" Долна биста повлечете : 92см / 36.22" долж�

60"големина : xl под биста : 7787см / 30 Ако Сакате Лабаво Вклопување, Ве Молиме Изберете Нормална Големина, Ако

Големина : С Биста : 81,386,4 см / 32,0134,02" Половината : 6166см / 24,0225,98" Колк : 86,491,4 см / 34,0235,98"Големина : М Биста : 86,491,4

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 6468см / 25,2026,77" Под Бис�

Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите XXLt Tops полите : t8892пресврт : t8387t Hip : t109113...

Жени Повеќебојни Секси Еднобојни Високи Половини Споени Бикини За Костими за Капење на Телото ве Молим�

Please wait...