0
clear
  • Единствени поволни цени, женски канцелариски кабинети, измешани лапел со долги ракави, кадифено блејзер
  • -20%
  • -20%
Единствени поволни цени, женски канцелариски кабинети, измешани лапел со долги ракави, кадифено блејзер

Единствени поволни цени, женски канцелариски кабинети, измешани лапел со долги ракави, кадифено блејзер

DEN 847.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Уникатниот сјаен кадифено блејзер е без копчиња, но со појас кој има јака на лаптоп. Feelе се чувствувате многу топло кога ќе го носите овој кадифено костум на вашето тело. Стилизирани со основен врв и фармерки за обичен изглед, или работна површина и панталони, или фустан за работни прилики. Моделот носи XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 33 7/8 инчи, половината : 25 7/8 инчи, колк : 36 3/5 инчи, тежина : 135,5 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - - ГИРТ за градите ширина на рамото должина на должина 34 5/8 14 1/2 22-ти 36 5/8 - - 15 22 1/2m - 38 5/8 15 1/ 2 - 22 7/8 L 41 3/4 16 1/4 - 23 1/2xl 44 7/8 - - 17 24 1/8 Уникатни поволни цени Officeенски канцелариски појаси на облик на долги ракави со долги ракави Blazer Wine Red M 94% полиестер, 6% спандекс. Увезен. , Не се исуши.

Главните својства

Избор на купувачот

Современ и елегантен, овој блејзер стил со ткаенина од велур Овој шик блејзер дизајниран со јака од скут

Елеганцијата и едноставноста е во фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети...

Оваа јакна доаѓа со целосна постава Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски и

Зимски Јакни за Жени плус Големина 2x Женски Секојдневен Елегантен Долг Ракав Јакна Плус Големина Едноб�

Од друга страна, опциите со цврста боја нудат безвременска едноставност Исто така, може да помине низ ма

Njshnmn Женски Обичен Долг Ракав Формален Изрез Копче За Ревер Надолу Блејзер Џебни Јакни Костуми Големини

Пакетот вклучува : 1пц палто женски блејзери,женски блејзери,женски јакни од костум,женски капут,блејзе�

Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Полиестер И Спандекс Блејзерот е извонреден и клас�

Содржина на пакетот : 1 х Женски Блејзер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Мека И Удобна За Носење2..

Женски Јакни Секојдневен Дневен Лесен Патент Обичен Цветен Принт Штанд Јака Кратка Спортска Облека Врв

37" рамо : 42см / 16 Пол : Жени.44" Должина : 74см / 29.83" должина : 75см / 29.53"големина : xl Сад : 10 еу : 40 биста : 105см / 41 Дол

Сезона : umn, зима, пролет Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен, елегантен Одговара : одговара точно на го�

05" Должина : 64см / 25 Мека ткаенина.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата уникатна и виталност, додадете ч

Содржина на пакетот : 1 х Женска Кошула Јакна (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Кошула јакна жените

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

(Тоа ќе биде поудобно Ние Сме азиски големина, Големина работи мали, Препорачуваме 12 големина до.За Лето,

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Блејзер Без Ракави, Блејзер Јакна, Отворена Предна Бле

ДизајнОсновна Јака За Блејзер За Ревер За Жени, Женски Секојдневни Блејзерски Јакни Дизајн Со Двојно Пр

Пријателски за кожата, лесен, мек и удобен за носење, ви овозможува прекрасно да се сретнете со студенот�

Женски Секојдневен Еднобоен Работен Костум Со Долги Ракави Јакна Јакна Палто Деловен Краток Костум...

Добредојдовте ВО БЕСТСПР, се надеваме дека ќе имате добро искуство за купување!БЕСТСПР е во состојба да

Овој Блејзер за Педорт нуди остра кроење и силуета за вајање фигури, усогласена со врежани метални копч�

Please wait...