0
clear
  • Женска Блуза Чипка Долги Ракави Асиметрични Туника Блузи Кошула
  • -20%
  • -20%
Женска Блуза Чипка Долги Ракави Асиметрични Туника Блузи Кошула

Женска Блуза Чипка Долги Ракави Асиметрични Туника Блузи Кошула

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

НА VSNOW Жените Долг Ракав Круг Вратот Чипка Асиметрични Туника Врвови е направен од мека полиестерска ткаенина. Чипка, возбуда и асиметрични детали му даваат многу ласкав изглед. Тоа е совршена блуза што одговара на вашите омилени фармерки, хеланки, панталони, здолништа и сл. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, работа, бизнис, училиште, забава, излегување, состаноци, улична облека, патувања, основни итн. Посета на нашата Продавница " ВСНОУ", ќе го најдете она што ви треба! Асиметрично. Чипка Спојување. Разгоре Долг Ракав. Тркалезно Деколте. Набраздени Врвови Од Туника. Жените Лабави Врвови. Пуловер.

Главните својства

Избор на купувачот

17"XL101440128cm / 50.31"XXXXXL182248158cm / 62 Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед машина за перење Изработен е од вис

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 2 ЕУ

Овој женски отворен преден кардиган без ракави е совршено парче за додавање стилски слој на секоја обле

Многу е погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопин

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЛетни Врвови За Жени, Секојдневни

Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3 НатпреварЖенските Блузи И Блузи Лесно Мо

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 РАМО : 44см / 17.32" Ракав : 58см / 22.83" Биста : 92см / 36.22" Должина : 60см /

Женска Чипка Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Облечен Секојдневен Блузи Раглан Краток Ракав Чипка Кра

88 "Ракав : 22см / 8.Женски Модни Копчиња Со Кратки Ракави Велигденски Велигденски Велигденски Еднобојни Ла

KAZXD Жени 2023 Летни Блузи VВратот Цветни Кратки Ракави Блуза Блузи Пинк XL Ве Молиме,Не Само Упатете Го Води�

Please wait...