0
clear
  • Глоквис Жените Ја Закопчуваат Блузата Основна Туника Кошула Лабави Секојдневни Кошули Цветни Врвови Со Долги Ракави
  • -20%
  • -20%
Глоквис Жените Ја Закопчуваат Блузата Основна Туника Кошула Лабави Секојдневни Кошули Цветни Врвови Со Долги Ракави

Глоквис Жените Ја Закопчуваат Блузата Основна Туника Кошула Лабави Секојдневни Кошули Цветни Врвови Со Долги Ракави

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Врвови За Летни Ролни, Женски Секси Блуза За Вратот На Ревер, Женски Маици со Еднобојна Боја. Основниот Дизајн На Вратот И Копчето V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Блуза Со Маица Со Јака Со Ревер,Обични Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави, трендовски и Шик.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : S Биста : 192cm / 75.59" Должина : 69cm / 27.17" Големина : M Биста : 200cm / 78.74" Должина : 70cm / 27.56" Големина : L Бист�

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изб

Големина шема : Големина (см) St Bust : t60t Length : t38 Мt Bust : t64tlengh : t39 Lt Bust : t68tlengh : t40 Големина (инч) St Bust : t23...

Женски Врвови Женски Мода V Вратот Кратки Ракави Работна Облека Со Џебови Печатени Врвови Летни Врвови �

27" Должина : 60см / 23,62" големина : xl биста : 78см / 30,70" ракав : 21,5 см / 8,46" Должина : 61,5 См / 24,21" исклучено Рамо едн�

39" Должина : 75см / 29.31"Size : XL: 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm / 44.50" Size : S: 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm / 37 Класичниот дизајн е најдобриот

Женска Мода Удобен Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Печатење Врвот Блуза Карактеристики : Многу уд�

17"XL101440128cm / 50.31"XXXXXL182248158cm / 62 Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед машина за перење Изработен е од вис

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 2 ЕУ

Жена Против Вратот Три Четвртини 3 4 Ракав Кошула и Блуза Дозвола Карактеристики : обични врвови, три чет�

Кошули За Жени Летни Секојдневни Памучни Ленени Маици Со Кратки Ракави Лабаво Вклопување Копче Надолу �

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празничн�

Женски Печатени Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Го

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3 НатпреварЖенските Блузи И Блузи Лесно Мо

Должина на ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно В

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 РАМО : 44см / 17.32" Ракав : 58см / 22.83" Биста : 92см / 36.22" Должина : 60см /

Дубљу Женски VВратот 3 / 4 Ракав Топфил СУПЕР Комфидубљу Женскиот Врв е изработен со висококвалитетна тка

Дизајн Оваа Ладна Рамо Одмор Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Пресече Маици, Останува Пр

Опис Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна...

Please wait...