0
clear
  • Блузи За Жени Надвор Од Рамото Еднобоен Пуловер Тенок Краток Ракав Женски Џемпер Женски Врвови
  • -20%
  • -20%
Блузи За Жени Надвор Од Рамото Еднобоен Пуловер Тенок Краток Ракав Женски Џемпер Женски Врвови

Блузи За Жени Надвор Од Рамото Еднобоен Пуловер Тенок Краток Ракав Женски Џемпер Женски Врвови

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

27" Должина : 60см/23,62" големина : xl биста : 78см/30,70" ракав : 21,5 см/8,46" Должина : 61,5 См/24,21" исклучено Рамо еднобоен пуловер тенок женски Џемпер со кратки ракави : нега на облека - ладно миење на рацете Препорачајте/ машинско перење ладен нежен циклус/ не избелувајте. Можете да го спарите со фармерки, хеланки или шорцеви, лесно да создадете кул и секојдневен изглед. Прилики : За Секојдневно Носење, Активност На Отворено, Состаноци И Забави.74" Ракав : 21cm/8. Појавување : Погоден За Појавување На Шорцеви Или Фармерки, Хулахопки Или Сандали! Можете Да Врзете Јазол Напред, Што Ќе Направи Да Изгледате Посекси, Стилски, Слатки И Одлични Визуелни Ефекти. Секси Кошули За Жени. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да ја купите ГРИЖАТА за облеката-ладно миење на Рацете препорачајте/ машинско перење ладен нежен циклус/ Не Избелувајте.07" Должина : 58.Големина : S Биста : 64cm/25. целокупниот изглед. Спарете го со фармерки или нозе, удобно е, но и уличен стилосновен, но класичниот дизајн ја прави оваа кошула никогаш надвор од мода.44" Големина : M Биста : 68cm/26. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Кошули За Жени Графички Маици.Карактеристики : Краток ракав, копче нагоре, лесен, еднобоен, v вратот, Плисирани, разбушавен полите основни обични кошули, за домот.03" Големина : L Биста : 73cm/28.

Главните својства

Избор на купувачот

Жена Против Вратот Три Четвртини 3 4 Ракав Кошула и Блуза Дозвола Карактеристики : обични врвови, три чет�

Дизајн Оваа Ладна Рамо Одмор Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Пресече Маици, Останува Пр

Оваа ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изб

Тип На Шема : Печатење Јака : О Должина На Вратот : Редовно2 Стилски и мода ве прават попривлечни1pc Top Gender : �

Женска Мода Удобен Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Печатење Врвот Блуза Карактеристики : Многу уд�

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

Женско Копче Надолу Мода Повик Гроздобер Печати Краток Ракав Кошули Блуза Ве молиме, Не Само Упатете Го

88 "Ракав : 22см / 8.Женски Модни Копчиња Со Кратки Ракави Велигденски Велигденски Велигденски Еднобојни Ла

Добредојдовте Во Оалиро Овие врвови се совршена комбинација на стил и удобност, со привлечни обрасци и �

Сезона : Пролет, лето, aut Повод : Секојдневно Стил : Елегантен, секојдневен Боја : како што покажуваат слик�

Женски Врвови Женски Мода V Вратот Кратки Ракави Работна Облека Со Џебови Печатени Врвови Летни Врвови �

Женската гардероба е нејзината можност да се истакне и да остави траен прв впечаток Mix Matchy нуди широк сп�

Кошули За Жени Летни Секојдневни Памучни Ленени Маици Со Кратки Ракави Лабаво Вклопување Копче Надолу �

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство Големина : XXL Биста : 115cm

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Заба�

Женска Чипка Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Облечен Секојдневен Блузи Раглан Краток Ракав Чипка Кра

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Содржина на па

Опис Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина

Женски Печатени Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Го

Please wait...