0
clear
  • Дами Чанта Врвот Рачка Торба Со Голем Капацитет Најлон Рамо Кеси Мулти Џебови Жени Одвојлив Патент Вкрстено Тело Дизајнер Леопард Печатење
  • -20%
  • -20%
Дами Чанта Врвот Рачка Торба Со Голем Капацитет Најлон Рамо Кеси Мулти Џебови Жени Одвојлив Патент Вкрстено Тело Дизајнер Леопард Печатење

Дами Чанта Врвот Рачка Торба Со Голем Капацитет Најлон Рамо Кеси Мулти Џебови Жени Одвојлив Патент Вкрстено Тело Дизајнер Леопард

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа модна чанта чанта или торба за рамо е најдобриот избор за жените на шопинг, работа или состанок .Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Како Што Покажува Сликата Материјал : Големина На Најлонска Кеса : 30x12x21cm/11, 81x4, 72x8, 27"Тежина : 0,26 kg/0,57 lbsclosuture : Пролет, Лето, Aut, Зимаtt Style : Торба За Моден Гласник, Торба За Рамо, Чанта, чанта, торбичка, торбичка, Паричник, Најлонска торба, Торба За Спојка Карактеристики : 1. Оваа торба за рамо за жени е совршен избор за работа, состаноци, забави, шопинг, патувања, плажи и други активности;.Материјали : Изработени од висококвалитетна најлонска ткаенина цврста, издржлива и отпорна На прскање, перат, убава и лесна, ниту едно животно не е повредено;. Широка употреба со моден дизајн и одличен квалитет, оваа чанта за чанти за жени ќе биде совршен подарок за вашата сопруга, мајка, девојки и семејство. Ви благодариме за разбирањето. Мазниот метален патент и висококвалитетниот хардвер ја прават чантата со вкрстено тело поелегантна и издржлива4.Нашите водоотпорни најлонски чанти се погодни за млади девојки и жени. Голем Капацитет : чантата за вкрстено тело на рамото може да собере мини паричници, козметика, производи за нега на кожа, клучеви, очила за сонце и мобилни телефони со различни големини итн.поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Повод : Класичен И модерен изглед. Природно секојдневен модерен дизајн, затворање на патент. Дизајн На повеќе Џебови : Дизајнерите дизајнираа посебни прегради и внатрешни џебови за женски чанти, кои можат да одделат предмети за лесно пребарување;. Оваа торбичка чанта ги задоволува повеќето од вашите потреби за складирање на дневни резерви;.пакетот вклучува : tt1 x Womenена Торба За Рамо (Други Додатоци Не Се Вклучени) Известување : t t Please дозволи 1-3 СМ се разликува поради рачно мерење.

Главните својства

Избор на купувачот

Мкф Колекција Ив Веганска Кожна Женска Скитничка Чанта Од Миа К Чантата Ив Скитник е шик и мек структури

Мкф Колекција Лавинија Веганска Кожна Женска Чанта за Рамо Од Миа К Нашата Торба За Рамо Од Лавинија е м�

Колекција На Мкф Грузија Чанта За Вкрстено Тело Од Миа К Грузија Крстот Е стилска торба со дизајн на бло�

Мерки : 6во L x 8in H x 2.5 Во D Дизајниран Со најлонски материјал Структура : Два џебови со патент Ед Харди тига�

Мкф Колекција Шарлот Чанта За Рамо со Соодветен Паричник Од Миа К Изработена од мека камче висококвалит

Со многу простор за одржување на сите ваши најважни работи, оваа елегантна чанта Од Големиот Буда ве одр

Мкф Колекција Чанта За Чанти Ливија Сачел Од Миа К Подеднакво разноврсна и софистицирана, нашата структ

Нашите чанти се погодни за млади девојки и жени Дизајн На повеќе Џебови : Дизајнерите дизајнираа посебн�

поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на пре

Мкф Колекција Миранда Веганска Кожна Женска Чанта со Вкрстено Тело Од Миа К Нашата Чанта Со Вкрстено Те�

Оваа Мала Чанта За Чанти Со Вкрстено Тело На Кенеди за Жени е стилски додаток кој комбинира структурира�

Please wait...