0
clear
  • Колекција Од Миа К. Нерија Карирана Чанта За Рамо
  • -20%
  • -20%
Колекција Од Миа К. Нерија Карирана Чанта За Рамо

Колекција Од Миа К. Нерија Карирана Чанта За Рамо

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : оваа чанта е дел од Колекцијата МКФ Од Миа К.и нема поврзаност СО МИА ФАРОУ МАТЕРИЈАЛ : Изработена од ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВЕГАНСКА кожна ткаенина ФУНКЦИЈА ЗА обложување : Дизајнирана Со луксузни украси со златен тон џебови за затворање со патент : Ентериерите се одликуваат со пространа преграда одделена во средината со торбичка со патент, исто така има патент и се лизга Во џебови надворешни карактеристики преден џеб со патент со дизајн на реследник и заден патент џебни мерења : 13 ВО W X 10 Во H X 6 во d рачка Капка 6.5 во отстранлив/прилагодлив ремен За рамо, СЕ протега на 48 во вреќи за скитници за жени, чанта за скитници за жени, женски чанти За Скитници, женски чанти за скитници, дизајнерски чанти за скитници.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис Надворешен Материјал : Сатен со монистра и светки Внатрешен Материјал : Полиестер Големина : 29х20х5, 5

Нашите чанти се погодни за млади девојки и жени Дизајн На повеќе Џебови : Дизајнерите дизајнираа посебн�

Оваа Мала Чанта За Чанти Со Вкрстено Тело На Кенеди за Жени е стилски додаток кој комбинира структурира�

Спецификации : Пол : Жени, Дами Боја : Исклучено Бело, Црно, Темно Сиво, Темно Зелено, Небесно Сино, Светло �

Спецификација : р Главен Материјал : стпр Големина : 22017070мм / 8.66.72.75 Во r Број На Рачки / Ремени : еден r Затво

Мкф Колекција Џолен Крстот Чанта Од Миа К нашата убава џолен Крстот канал секојдневно леснотија со стру

Со многу простор за одржување на сите ваши најважни работи, оваа елегантна чанта Од Големиот Буда ве одр

Вклучен пакет : 1 x Торба За Вкрстено Тело (Други Додатоци Не Се Вклучени)Известување : ве Молиме дозволет�

Целосно наредени внатрешни работи, со пространа преграда и мултифункционални џебови за.Мкф Колекција Џ

поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на пре

Колекција На Мкф Грузија Чанта За Вкрстено Тело Од Миа К Грузија Крстот Е стилска торба со дизајн на бло�

Внатрешна структура : главна торба внатрешна торба патент торба Стил : рамо крстот Боја : Розова / Вино Цр

Мкф Колекција Womenбела Веганска Кожна Женска Чанта за Рамо Од Миа К Нашата Чанта за Рамо combбела комбинира

Спецификации : Пол : жени Материјал : кадифен + СТП Шема : елен главата Метод на отворање : магнетна тока...

Оваа модна чанта чанта или торба за рамо е најдобриот избор за жените на шопинг, работа или состанок .Спе

Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Црвена, Сина, Црна, Кафеава, Беж, Розова, Жолта Материјал : Стп Кожна

Мкф Колекција Ив Веганска Кожна Женска Скитничка Чанта Од Миа К Чантата Ив Скитник е шик и мек структури

Мкф Колекција Празник Продажба Кат Крстот Чанта Паричник Од Миа к.· ЗАБЕЛЕШКА : оваа торба е дел од Колек

Моден Дизајн Со Повеќе Џебови 2023 Нови Дами Торба За Рамо Висококвалитетна Најлонска Еднобојна Женска Ч�

Информации за производот : Стил : женска месинџерска торбичка текстура : Текстура на Пулинирање : облик н

Колекцијата на МКФ е воспоставена со квалитет и функционалност Дизајн Инспириран од разновидната култ�

Детска Тркалезна Чанта За Мали Девојчиња Блескав Еднорог Чанта Со Крст со Помпон Симпатична Чанта За Ра

Мкф Колекција Медлин Печатено Знаме Веганска Кожна Женска Чанта со Вкрстено Тело од миа к стилот без Ра�

Лесно носење и лесна организација Сето тоа е тука со Оваа Грејс Веганска Кожна Чанта За Рамо И Нараквица

Мерки : 6во L x 8in H x 2.5 Во D Дизајниран Со најлонски материјал Структура : Два џебови со патент...

Хадбаг : 12.6" * 5.12" * 9.84", 6.7", Чанта : 8.27 " * 5.5", можете да ги чувате потребите како мобилни телефони, чадор, салф�

Кликнете овде за да ги видите сите наши чанти : Посетете ја Нашата Продавница €€___Чантата за рамо со гол

Please wait...