0
clear
  • Женска Колекција На Патувања Текоа Дожд Подигање Сина гума 7. M
  • -20%
  • -20%
Женска Колекција На Патувања Текоа Дожд Подигање Сина гума 7. M

Женска Колекција На Патувања Текоа Дожд Подигање Сина гума 7. M

DEN 1119.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Останете стилски дури и во влажни временски услови носејќи Ја Колекцијата Патување Текоа Дожд Подигање. Оваа симпатична чизма На Челзи е водоотпорна за да ги одржува вашите стапала суви. Двојните гор панели ви овозможуваат лесно да го лизгате и исклучувате.Карактеристики и Придобивкиотпорен На Вода двоен гор панелполнете ја облогата на јазичето обложена со инсолерубер Надворешен ѓон Висина На Петицата : 1-инч. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратило : 5 инчи. Врвен Обем : 12 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Круг. Поставата : Ткаенина. Горниот Материјал : Гума. Надворешен Материјал : Гума. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Дожд.

Главните својства

Избор на купувачот

Погледнете софистицирано и одете со доверба облечена во колекцијата на ournourne kaion широко теле над багажн�

Овој топол чевли за глуждот ќе ги задржи нозете суви и топли Одлично е за работа во дворот или трчање...

Продолжете да одите во топла удобност и разноврсен сезонски стил, носејќи ги паралелно со Skechers безжичн�

Плоштадот на плоштадот пети навистина се собра во популарност минатата есен и таа продолжува да тренд...

Чизмите што ќе сакате да ги носите Со Се Колекцијата Гајбриел По Патување Нашата веганска кожа со потпи�

Додадете шик обувки на вашиот изглед со чизми за клинци на глуждот од Brinley Co Soft Faux Supe uppers се креваат на гл�

Надворешен материјал : вештачки Горен Материјал : Веганска Кожа Горен Материјал : Веганска Кожа Тип На П�

Облеките за фустани се експертиза на Бела Вита и Филис не е исклучок Петицата е доволно висока за да нос�

Прегрнете ја вашата земјашик страна Во Колекцијата Дарија Со Патување Овој дизајн со широко теле е дета

Покажете го стилот на шик со отсечени чизми од Brinley Co Овие чизми на глуждот се карактеризираат со велур н

Прошетајте низ студените денови со Чизми мук ЛУКС® Аликс Овие слатки чизми до глуждот отпорни на вода г�

Дајте Му На Вашиот Западен Изглед Предност Во Чизмата Динго Фиона Направено Со Синтетички Горен Дел И И�

Покажете го стилот на шик со отсечени чизми од Brinley Co Овие чизми на глуждот се карактеризираат со велур н

Крајниот багажник за патики Сметаме дека е време да дипломираме од необични чизми за дожд затоа го напр

Оваа разноврсна странична поштенска бута има мека квадратна пети и стилска мод потпетица со удобна пер�

Направете симпатична додаток на вашата колекција на обувки со колекцијата ournee Collection Ellis Ankle Bootie Овој сти

Чувајте го едноставно, но дадете изјава со Колекцијата Рори бути по Патување Овие чизми имаат небесна ш�

Џесика Симпсон е позната по својот забавен, секси стил, а сега нејзината препознатлива линија обувки, ча

Слатките плетења и издржливите детали ги издвојуваат чизмите мук ЛУКС® гери Развиен со водоотпорен гор

Please wait...