0
clear
  • Патување Колекција Жени Дарија Тру Удобност Пена Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми
  • -20%
  • -20%
Патување Колекција Жени Дарија Тру Удобност Пена Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

Патување Колекција Жени Дарија Тру Удобност Пена Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прегрнете ја вашата земја-шик страна Во Колекцијата Дарија Со Патување. Овој дизајн со широко теле е детален со врвови од зашилени прсти и веганска кожа на врвот со детали за камшик. Густа блок пета, лесен влез во патент и влошка од 4 mm tru comfort ® го завршуваат дизајнот за удобно вклопување. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 14 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен Обем : 16 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

Главните својства

Избор на купувачот

Каубојката чизми преправена за жителот на градот, Колекцијата Нова По Патување Верно на својата истори�

DEN 630.08

Борба против студеното време блуз во Самари од Бринли Ко Оваа тркалезна бута се одликува со бујна платф�

Зашилените прсти и ниските потпетици отсекогаш биле стилска комбинација, воведувајќи Ја Колекцијата К�

Преземете го денот во стил со нашето време и чизми за глуждот за жени Овој женски чизми е обликуван со уд

Направете симпатична додаток на вашата колекција на обувки со колекцијата ournee Collection Ellis Ankle Bootie...

Подгответе се во стилот оваа сезона во Bootie Stephin Bootie од Brinley Co Оваа силуета со зашилени пети има наредени б

97" ВИСИНА НА ПЛАТФОРМАТА : 3СМ / 1.93 " Сезона : Пролет,Aut,Метод На Зимско Затворање : Висок Пораст На Чипка : Но

Останете стилски дури и во влажни временски услови носејќи Ја Колекцијата Патување Текоа Дожд Подигање

5" Големина : 39 САД : 7.5 ЕУ : 38 ЈП : 24 Повлечете го направете го тоа лесно да одиме надвор.Различни монитори ќ�

Чувајте го едноставно, но дадете изјава со Колекцијата Рори бути по Патување Овие чизми имаат небесна ш�

Покажете го стилот на шик со отсечени чизми од Brinley Co Овие чизми на глуждот се карактеризираат со велур н

Продолжете да одите во топла удобност и разноврсен сезонски стил, носејќи ги паралелно со Skechers безжичн�

Задолжително за fall, чизмата Карима со Колекција Патувања Оваа чизма со широко теле се одликува со прост�

Додадете урбани шик обувки во вашата гардероба со овие стилски Чизми со Колекција На Патувања Овие чизм

Додадете урбани шик обувки во вашата гардероба со овие чизми за токи од колекцијата на списанија...

Ширина На Чевли : Средна Врвен Обем : 11 инчи Висина на вратило : 5 1 / 2 инчи Тип На Пета : Маче Пета...

Надворешен материјал : вештачки Горен Материјал : Веганска Кожа Горен Материјал : Веганска Кожа Тип На П�

Погледнете софистицирано и одете со доверба облечена во колекцијата на ournourne kaion широко теле над багажн�

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со везени странични поделени чизми од Brinley Co The Faux Suede Uppers ги иста

Чизмите што ќе сакате да ги носите Со Се Колекцијата Гајбриел По Патување Нашата веганска кожа со потпи�

DEN 480.00

Направете го тротоарот ваша лична модна писта во Bootie Naria од Brinley Co Оваа силуета со тркалезни пети има вег�

Овој топол чевли за глуждот ќе ги задржи нозете суви и топли Одлично е за работа во дворот или трчање...

Веднаш издигнете го вашиот изглед со Hessie од Brinley Co Оваа едноставна бута го задржува без напор шик со квад

Елена од Бела Вита ги има оние совршено лигави детали за вратилото што добија интензитет минатата Fall и п

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со геометриски чизми на глуждот од Бринли Коп Мекиот кожен коже

УДОБЕН И МОДЕН : Женски фустан сандали одлично со секојдневни фармерки и симпатична маичка или нешто ма�

Оваа разноврсна странична поштенска бута има мека квадратна пети и стилска мод потпетица со удобна пер�

Датум На Лансирање : 2021 / 02 / 01 Име На Брендот : Вублинг Опис : Тип На Шема : Цврста Боја, Отпорна На Абење...

Please wait...