0
clear
  • Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Наредени Пета Над Коленото Чизми
  • -20%
  • -20%
Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Наредени Пета Над Коленото Чизми

Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Наредени Пета Над Коленото Чизми

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Глам чизма што оди ја става Живија По Колекција На Патувања. Оваа примамлива чизма над коленото се одликува со класичен бадем-прст и патент одзади за лесен пристап. Лигавата веганска кожа додава без напор шик финиш, а подножјето на tru Comfort quomfort нуди совршена количина на поддршка. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 19 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен Обем : 16 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

Главните својства

Избор на купувачот

Направете ја транзицијата кон топлото време беспрекорно во палубата Оваа блок потпетица, отворена пети

Справете се со студеното време оваа сезона со Најважните работи Од Женските Ловорови Чизми мук ЛУКС®...

Дозволете му на светот да биде воодушевен од вашите неверојатни модни избори со колекцијата на ournouree kaiso

Веднаш издигнете го вашиот изглед со Hessie од Brinley Co Оваа едноставна бута го задржува без напор шик со квад

Додадете шик обувки во вашиот стил со странични чизми на глуждот од Brinley Co Овие чизми се карактеризираат

Прегрнете ја вашата земјашик страна Во Колекцијата Дарија Со Патување Овој дизајн со широко теле е дета

Покажете го стилот на шик со отсечени чизми од Brinley Co Овие чизми на глуждот се карактеризираат со велур н

Чекор во шик стил Со Колекцијата Патување Самара Потпетици Отворени Пети Чизми Оваа прекрасна чизма со

DEN 480.00

Направете го тротоарот ваша лична модна писта во Bootie Naria од Brinley Co Оваа силуета со тркалезни пети има вег�

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со везени странични поделени чизми од Brinley Co The Faux Suede Uppers ги иста

Не премногу висока, не премногу кратка, Даунта покрај Лесната Улица е вистинската чизма за новата есенс�

Крајниот багажник за патики Сметаме дека е време да дипломираме од необични чизми за дожд затоа го напр

Не можам да помогнам да се за inубите во овие синтетички патентни кожни чизми Чизмите на глуждот на јасен

Оваа разноврсна странична поштенска бута има мека квадратна пети и стилска мод потпетица со удобна пер�

Облеките за фустани се експертиза на Бела Вита и Филис не е исклучок Петицата е доволно висока за да нос�

Овој стилски клин бути од Brinley Co има мек материјал за велур со велур со перфориран детал на предната стра

Совршено дизајниран за стабилни чекори, бидејќи се одликува со еден, тенок ѓон кој идеално ја балансира

Џесика Симпсон е позната по својот забавен, секси стил, а сега нејзината препознатлива линија обувки, ча

Датум На Лансирање : 2021 / 02 / 01 Име На Брендот : Вублинг Опис : Тип На Шема : Цврста Боја, Отпорна На Абење...

Преземете го денот во стил со нашето време и чизми за глуждот за жени Овој женски чизми е обликуван со уд

Убавина, едноставна и елегантна Висината на дизајнот на петицата го прави вашето тело да изгледа повеќе

Стил На Пети : Круг.3" нога широк : 8 Метод На Затворање : Патент Погодни Сцени : Отворено / Секојдневно / Заб�

Женски чизми глужд зимски класичен разноврсен цврст женски глужд чизми плетенка тока страна патент сре

Есенски Чизми за Жени Во Боја Едноставни Велур Со Кружни Прсти Рамни Долни Ракави Чизми со Средно Теле...

Додадете шик обувки на вашиот изглед со чизми за клинци на глуждот од Brinley Co Soft Faux Supe uppers се креваат на гл�

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

Надворешен материјал : вештачки Горен Материјал : Веганска Кожа Горен Материјал : Веганска Кожа...

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со геометриски чизми на глуждот од Бринли Коп Мекиот кожен коже

Зачекорете во стилот на опаѓање на вилицата Со Колекцијата Патување Изобел Зашилени Чизми за Прсти...

Please wait...