0
clear
  • музика забелешка срце Возрасни Маичка Со Качулка
  • -20%
  • -20%
музика забелешка срце Возрасни Маичка Со Качулка

музика забелешка срце Возрасни Маичка Со Качулка

DEN 575.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој спортски дуксер содржи "музичка нота срце" напред на Дуксер Со Качулка За Возрасни. 50/50 Поли/Памучна Маичка Со Качулка. Двојна обложена хауба и врвка за влечење. Двојно зашиен џеб за торбичка. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Дуксер Со Качулка. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Контактирајте не за масовна продажба.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : S САД Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 UE Големина : 34 биста : 104cm / 40.94 '' ракав : 61cm / 24.02 '' До

Женски ДуксериКачулка Печатење Мода Лабава Fall Пуловер Џеб Долги Ракави Зелени Маици 2 XL Сезона : Fall, Зим�

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија ве Молиме проверете Ја Табелата Со Г�

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

82" ракав : 72cm / 28.46" ракав : 70см / 27.35"Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 БИСТА : 118см / 46.92"Големина : 2xl

Женски Vвратчипка со долги ракави на Hallowee Print Topwomen, Vвратот со долги ракави со долги ракави, Hallowee Print Top1...

Подготвени сте за секојдневно освежување? Започнете без графички худи на границите Оваа пријатна качул

врвови на вратот на бродот за жени.Женски ВВрат 3 / 4 Ролна Ракав Лабаво Копче Памучни И Ленени Туника Кош�

35"големина : xxl Сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 132cm / 51.83" ДОЛЖИНА : 70 CM / 27.97" РАМО : 74 CM / 29 дуксери за ж�

Женски Зимски Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Comfortable Features : 1.It изработен е од материјали, доволно и

Мода Секојдневен Женски Топол Дуксер Долг Ракав О Вратот Мека Печатена Кошула Дами Зимски Дуксери Блуз�

Женскиот пуловер со дуксери изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се

Дуксери за жени : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајк�

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 230gpackage го�

Големина табела : Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 40см / 15.75" Ракав : 37см /

Големина Табела : Големина : XS Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 43cm / 16.93 "Ракав : 57cm / 22.44" Должина : 63.5 cm / 25.00" Големина : С �

Достапни Големини : S, M, L, XL, 2 XL Тип На Затворање : Пуловер+Патент Тип На Ракав : Долг Ракав Тип На Вклопув

Ве прават попривлечни и модерни Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој на женски фустани, б

Сезона : Пролет / Aut / Зима Пол : Жени Декорација : Никој Должина на облека : Редовна Должина на ракавот : Дол

Падот долги ракави качулка повик чиста боја кошула врвови во женска големина Повод : можете да го носите

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

56"XXXL162046123cm / 48.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање, Fall, Ноќта на Вештерките ,Танцови Перформан

Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во м�

Како да се измие : рачно миење ладно, виси или се сува што добивате : 1 компјутер женски маслеј Должина : До

Овој качулка за пуловер од руно додава убавина на вашата зима додека додава топлина.29" ракав : 65cm / 25.33" ра�

Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена.95" Должина : 68см / 26 Женскиот врв Е Удобен За Н

Please wait...