0
clear
  • Tera & Sky Women's Plus Plus Sime Reece Sweatpants, 2-пакет
  • -20%
  • -20%
Tera & Sky Women's Plus Plus Sime Reece Sweatpants, 2-пакет

Tera & Sky Women's Plus Plus Sime Reece Sweatpants, 2-пакет

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со овие тера -хит : 70% памук/30% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара џемпери. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; Цела должина. Затворање : Повлечете се со влечење на еластична лента за половината. Ockебови : 2 џебови од предниот цвест држат најважни работи. Карактеристики : Мека ткаенина од руно; Заштитена нога со еластична манжетна. Женски плус големина со големина на руно од 2 пакети од Terra & Sky.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Џемпер Плетени Ребрести Пуловер Долг Ракав Еднобојна Шуплива Против Вратот Тенок Скокач Есенск�

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 48cm / 18.90" Должина : 60cm / 23.62" Големина : М Биста : 104cm / 40.94" Рамо

Носете ги овие графички графички џогерни џемпери за еден случај за секојдневен ден или само за да легне�

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ра

Лабави Плетени Џемпери За Жени Облак Џемпер Пуловер Скокач Спецификации : Пол : жени Материјал : акрилик

Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата Ве молиме имајте предвид

Женски Цврст Зимски Џемпер Со Џемпер Лилјак Ракав Пуловер Плетен Џемпер карактеристика : 1.Ткаенината е

Точка на вратот на екипажот врвови мек плетен џемпер ❀ Материјал : Многу удобно за носење.Каузален плет

Жени Секојдневен Моден Пуловер Џемпер Со Долг Ракав Со Кружен Врат Карактеристики : 1.Карактеристики : О�

Девојки Панталони плус Големина.02"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72см / 28...

2022 Зимска Мода Нов Кружен Пад На Вратот Рамо Лабав Плетен Џемпер За Жени Материјал : Полиестер Боја : как�

Женски Божиќен Принт Зимски Кадифен Секојдневен Моден Качулка Панталони Со Долги Ракави Со Протекувањ�

Please wait...