0
clear
  • Одеерби Кардиган За Жени Исечен Кардиган Секојдневен Моден Удобен Еднобоен Три четвртини Ракави Црно
  • -20%
  • -20%
Одеерби Кардиган За Жени Исечен Кардиган Секојдневен Моден Удобен Еднобоен Три четвртини Ракави Црно

Одеерби Кардиган За Жени Исечен Кардиган Секојдневен Моден Удобен Еднобоен Три четвртини Ракави Црно

DEN 399.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Женска Секојдневна Мода Удобни Еднобојни Три четвртини Ракави Кардиган Карактеристики : Материјал : Мек и Удобенкарактеристики : Долг Ракав, Дневен, Моден Стил.Мека Ткаенина Што Дише Обезбедува Исклучителна Удобност И Издржливост.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Блузи Сезона : Пролет, Aut,Зимски Пол : Женска Пригода : Мода, Дневен Стил : Мода,Секојдневен Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи Со Големина На Табела : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 43см/16.93 " Должина : 55см/21.65". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 44см/17.32 " Должина : 56см/22.05". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 57см/22.44". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 58см/22.83". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 46см/18.11" Должина : 59см/23.23 " Клиренс кардиган За Жени Исечен Кардиган Секојдневен Моден Удобен Еднобоен Три четвртини Ракави Црно. Материјал : Плетење Памук. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина (инч)tttttt t t tt Length : t12 20 t Bust : t47 24 tsleve : t18 50 tshoulder : t23 62 Mt Length : t12 60 t Bust : t48 82 tsleve : t18 90 tshoulder : t24...

Женски Моден Пуловер Со Кружен Врат Блузи Во Боја Со Долги Ракави Џемпер Tops Features : 1.It изработен е од висо�

Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Овој Кардиган

Овој женски плетен џемпер има уникатна 3д конкавна мрежа, додавајќи стилски во вашата зимска гардероба..

Повод : Обичен Големина : Оваа големина е азиска големина women sweater,striped sweater women,pullover sweaters for women,casual tops for women,

Женски Ладни Џемпери за Рамо, Еднобојни Плетени Пуловери Со Еднобојни Ракави Со Долги Ракави Карактери�

Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Кардиган Јакна Со Средна Должина Палто Женска Мод�

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!! Тип На Ставк

Со овие тера хит : 70% памук / 30% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен...

женски врвови облечени секојдневно,жени паѓаат врвови,блузи за жени секојдневен пад,женски врвови,обич

Девојки Панталони плус Големина.02"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72см / 28 Изглед

Пол : Жени Стил : Секојдневно / Секојдневно Материјал : плете Тип На Шема : Цврст Должина на ракавот : Долго

Инстант ПоракаСамо Среќа Да Се Биде Тукаженска лесна француска тери ПуловерИнстант Порака е онлајн спе

Големина : С Биста : 96см Рамо : 47см Ракав : 17см Должина : 67см Големина : М Биста : 102см Рамо : 48см Ракав : 18см До�

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ра

Сезона : Aut,Зима,Пролет : Жени,Гир,Лејди Повод : Секојдневно Секојдневно,забава,датираматеријал : Полиест�

Содржина на пакетот : 1 Х Жените Врвови информации За Производот : Сезона : Пролетumn Зима...

Подлога Џемпер Со Дијамантски Пуловер Со Долг Ракав Тркалезен Врат Висококвалитетен Уличен Трендсетер

Грда забава со џемпери или расположи за одмор, има толку многу причини да се носи џемперот со долг ракав

Женскиот Пуловер Со Ракави За Капење Ги Откинува Преголемите Широки Кошули За Џемпери Со Големи Дименз�

Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови Не избелувајте, не м�

Женски Џемпер Плетени Ребрести Пуловер Долг Ракав Еднобојна Шуплива Против Вратот Тенок Скокач Есенск�

Сезона : Aut, Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Дневно, улица, тема партиматеријал : Тип На Полиестерпете�

Носете ги овие графички графички џогерни џемпери за еден случај за секојдневен ден или само за да легне�

Точка на вратот на екипажот врвови мек плетен џемпер ❀ Материјал : Многу удобно за носење.Каузален плет

Женски Цврст Зимски Џемпер Со Џемпер Лилјак Ракав Пуловер Плетен Џемпер карактеристика : 1.Ткаенината е

2022 Зимска Мода Нов Кружен Пад На Вратот Рамо Лабав Плетен Џемпер За Жени Материјал : Полиестер Боја : как�

Please wait...