0
clear
  • Белавен Жени Секси Едно Рамо Долги Ракави Партија Фустан Надвор Рамо Светка Мини Здолниште
  • -20%
  • -20%
Белавен Жени Секси Едно Рамо Долги Ракави Партија Фустан Надвор Рамо Светка Мини Здолниште

Белавен Жени Секси Едно Рамо Долги Ракави Партија Фустан Надвор Рамо Светка Мини Здолниште

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Основни Информациипол : женски стил на Ракав : Едната страна Долги Ракави Достапни Големини : С, М, Л, XLPackage Содржина : 1 * Фустан Материјал : 70% Полиестер, 30% Spandex Color : Информации За Табелата Со Златна Големина - Биста : 33,86"; Должина На Здолниште : 33,07"М - Биста : 35,43"; Должина На Здолниште : 33,46"Л - Биста : 37.01"; Должина На Здолниште : 33.86"xl - биста : 38.58"; Должина На Здолниште : 34.25"Внимание : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-3 см.2. Поради различните бои прикажани на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата погоре!Листа на производи : 1x Секси Една Рамо Долги Ракави Партија Фустан Надвор Рамо Sequin Мини Здолниште Материјал : Избрани висококвалитетни ткаенини, меки на допир, удобни за носење, Дише и пријателски за кожата. Карактеристики : Секси Надвор од рамото, Школки, Еднострани долги ракави, Висок струк, Неправилно здолниште и други дизајни. Стилски и разноврсен. Задолжителен предмет во вашата гардероба. Истражуваат повеќе : ние посветени на обезбедување на прифатлива парчиња за вас, ние се фокусира на женски фустан обезбедува повеќе 100 стилови за дами!. Забелешка : ве Молиме изберете ја вашата големина според табелата со големини прикажана на сликата или описот на производот пред да нарачате.

Главните својства

Избор на купувачот

Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одм�

Женски Обичен Фустан За Кардиган Со Принт Со Појас Половината и Ракавите со Копчиња специфичностсезона

Можете исто така да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит, сандали, потпетици, капи на п

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Џебови Должина На Облека : Долго...

Ова зависи од други физички променливи, на пр.8 "Рамо : 39cm / 15.1 " Должина : 103cm / 40.7" Половината : 89cm / 35" Должина

Наша цел е да обезбедиме квалитетен, врвен и разумен производ ♔Нашата Продавница има многу стилови : ку�

Овој фустан изгледа одлично и опуштено во прекрасен летен ден Нега На облека : За Да Ја Задржите Добрата

Женски Long И Зима Долги Ракави Висока Јака Меур Долг Ракав Обична Лабава Кошула Кошула Карактеристики : 1.

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот...

81" Должина : 50см / 19.88 "Ракав : 28см / 11.42 " Должина : 49см / 19 Зимски јакни кошули палта за жени Овој краток ракав

Жолти Фустани За Жени 2023 Летни Модни Фустани Големина XL1.It е доволно издржлив за вашето секојдневно носе

Please wait...