0
clear
  • Модни Жени Лабава Карирани Бран Точка Крпеница V-Вратот Кратки Ракави Фустан, Црна
  • -20%
  • -20%
Модни Жени Лабава Карирани Бран Точка Крпеница V-Вратот Кратки Ракави Фустан, Црна

Модни Жени Лабава Карирани Бран Точка Крпеница V-Вратот Кратки Ракави Фустан, Црна

DEN 291.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Модни Жени Лабава Карирана Бран Точка Крпеница V-Вратот Кратки Ракави Фустанкарактеристики : 1. Изработен од лесен полиестер, ткаенина што дише, има малку растегливост и воопшто не се држи. Лесно за ставање и полетување.2. Одговара Од М ДО 5ХЛ, 2 бои за избор. Ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини и изберете ја вашата големина.3. Едноставен секси стил, совршен за забава, излегување, ноќно излегување, состанок, матура, клуб, свадби, коктел, костим топка итн. Можете да го облекуваат нагоре или надолу за различни прилики.4. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.Информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен, Дневен Материјал : Памучна Ленена Шема Тип : Шаблони Должина На Ракавот : Кратка Јака За Ракави : О-Дебелина На Вратот : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Компјутер Жени Dress Size USUKEUBust Length Shouldersleevewaists6103694cm/37.01"100cm/39.37"40cm/15.75"15cm/5.91"90cm/35.43"M8123898cm/38.58"101cm/39.76"41cm/16.14"15.5 cm/6.10"94cm/37.01"L101440102cm/40.16"102cm/40.16"42cm/16.54"16cm/6.30"98cm/38.58"XL121642106cm/41.73"103cm/40.55"43cm/16.93"16.5 cm/6.50"102cm/40.16"XXL141844110cm/43.31"104cm/40.94"44cm/17.32"17cm/6.69"106cm/41.73"XXXL162046114cm/44.88"105cm/41.34"45cm/17.72"17.5 cm/6.89"110cm/43.31"XXXXL182248118cm/46.46"106cm/41.73"46cm/18.11"18cm/7.09"114cm/44.88"XXXXXL202450122cm/48.03"107cm/42.13"47cm/18.50"18.5 cm/7.28"118cm/46.46" Висок квалитет. Направете одлични подароци за пријателите и семејството. Добар материјал.

Главните својства

Избор на купувачот

Повод : овој фустан е совршен за плажа, фотографии на плажа,секојдневна, улична облека, коктел, ноќно изл�

Големината може да варира во зависност од земјата, проверете ја табелата со големини пред да нарачате.+ �

35 "Должина : 34cm / 13 Сезона : All Gender : Women Occasion : Casual Material : Полиестерска Дебелина : Стандардно што добивате : ре�

Фустани за жени 2035 Blue Долг облечен фустан фустан за жени, со жени, сина фустан, за жени, свадба, свадба, го�

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Обичен Датум Фустан Цврст АЛинија VВратот Должина На Коленото Кра

Бохо Флорални В Резервоар За вратот Без Ракави Темно Сива Плус Големина Фустани 0 XL (12) Ограничени Количи

Африкански Фустани За Печатење За Жени Апликација Базин Рише Обвиткани Долги Фустани Партиски Вестидо�

Барате фустан со маица со покачен стил за да додадете во вашата гардероба со топло време? Проверете го о�

Onените обични резервоари без ракави фустани со екипаж летен печатен фустан за жени со плажа, обични рез�

Женски Гроздобер Темперамент Чипка Со Врат Секси Фустан Со Чипка Со Долги Ракави информации За Произво�

Исечете го времето што ќе го однесете за да се подготвите на половина со овој лесен, ветровито фустан од

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски г

Забелешка : ако имате какви било прашања,ве молиме слободно контактирајте не,ние ќе ви одговориме за 24 ч�

Покажете Го Вашиот Шик И Моден Стил ●Додаток : Одлично со сандали со прерамки и очила за сонце за да напр

Please wait...