0
clear
  • Вожидаоке долна облека за жени Постпартална Стомачна Лента Постпартална Обвивка За Стомак Обликувач На Стомак Постпартален Тренер За Половината Компресија На Ст?
  • -20%
  • -20%
Вожидаоке долна облека за жени Постпартална Стомачна Лента Постпартална Обвивка За Стомак Обликувач На Стомак Постпартален Тренер За Половината Компресија На Ст?

Вожидаоке долна облека за жени Постпартална Стомачна Лента Постпартална Обвивка За Стомак Обликувач На Стомак Постпартален Тренер

DEN 624.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

35 "Должина : 34cm/13. Сезона : All Gender : Women Occasion : Casual Material : Полиестерска Дебелина : Стандардно што добивате : ремен за Обликување ОД 1 ПАРЧЕ. Нашата постпартална обвивка за намалување на отпадот ги задоволува потребите на сите ваши во текот на постпарталниот период. Стомачен појас стомачни обвивки за стомак специјален дизајн за поддршка на долниот дел на грбот. Обликувач на стомак за жени ременот за обновување ќе ви помогне да се опоравите во државата по породувањето. Добивање на овој постпартален бенд веднаш штом!. костим за капење женски костими за капење танга за жени спакувајте женски панталони бикини комплети за жени женски бикини боксерски гаќички за мажи пакет машки боксерски гаќички градници за жени бралети за жени. Нашиот Постпартален Стомак бенд помага да се стави на своето место. Постпарталната обвивка на стомакот може да се користи и под облеката или секој фустан. Половината потенка за жените избегнувајте навивање на стомачната лента. Големина : XL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Половината : 54-68cm/21. Пост разделба стомакот заврши се за постпартално закрепнување помага да се дојде до својата поранешна. Компресијата на стомакот за жени е многу удобна и дише за носење и лесна за чистење. Големина : Л Големина НА САД : 10 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Половината : 50-64см/19.77 "Должина : 33cm/12. Големина : ХХХЛ Сад Големина : 16 Велика Британија Големина : 18 ЕУ Големина : 44 Половината : 62-76см/24.62 "Должина : 31см/12. Контрола на стомакот : Ја Измазнува вашата лабава кожа од нашата стомачна лента за постпартално. Обликувачот на стомакот за жени помага и при вашето држење на телото. Големина : XXL Сад Големина : 14 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Половината : 58-72cm/22.20 "Должина : 32см/12.Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Половината : 42-56см/16.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој фустан изгледа одлично и опуштено во прекрасен летен ден Нега На облека : За Да Ја Задржите Добрата

24 "Половината : 100cm / 39.37 "Должина : 87см / 34.67 "Должина : 91cm / 35.52 "Половината : 90см / 35.94 "Должина : 88см / 34.43 "Полови

Измерете и изберете ја вистинската големина за купување, избегнувајте вашиот производ не одговара, ви б

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Половината : 92см / 36.22" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 60�

Тоа е прекрасен и прекрасен долг фустан во вашата гардероба Ткаенината е мека, лесна, удобна и погодна з�

???Не носете само вообичаена облекадодајте го овој врв во вашата кошничка денес! женски врв; женски врвов

Изработено од високо Квалитетна ткаенина, лесна мека и удобна Костум за есен, зима и пролет Ве молиме, по

[Мек материјал] : Висока истегнување, висока светлина, влага за влага и удобно Исклучено за летната есен,

осветлете здолниште здолниште во алинија здолниште тексас здолниште здолниште од тул црно кожено здол�

Мода Обичен Крпеница Со Крпеница Со Врат Мрежа Фустан Со Печатење Со Точки Без Ракави Женски Женски Фус�

83 "Половината : 75см / 29 Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки, удобни �

Воведување на нашиот неверојатен нов фустан кој сигурно ќе ги сврти главите и ќе направи да се чувствув�

Можете исто така да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит, сандали, потпетици, капи на п

Карактеристики : Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за Секојдневно носењеин�

Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави Dress Features : 1.88 "Должина : 99cm / 38...

Ако барате совршени подароци / подароци за вашата сопруга, мајки, баби, девојки, сестри, братучед, семејс

Различни компјутери и мобилни телефони може да прикажуваат малку различни бои поради различната резол�

Please wait...