0
clear
  • Женски Градници Беспрекорен Безжичен Кабриолет Градник Без Прерамки
  • -20%
  • -20%
Женски Градници Беспрекорен Безжичен Кабриолет Градник Без Прерамки

Женски Градници Беспрекорен Безжичен Кабриолет Градник Без Прерамки

DEN 879.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нега на облека : Миење Раце или машинско перење со торба за долна облека ,максимум 40 степени целзиусови, Закачете се да се исуши, Испеглајте Со крпа за притискање. Удобен Дизајн градникот без прерамки има широк опсег што се прилепува околу вашиот ребро кафез, давајќи ви идеална странична поддршка, но не носи затегнатост, без еластичен дизајн на лизгање околу горниот дел од чашата и долж работ на лентата за престој. Материјал : Мека Вискоза Ткаенина, Изработена од Најлон, удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допир и носење,прави да се чувствувате добро. Сезона : Сите сезонски пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Еез Женски градник Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнина, Спална Соба, Бања или секоја вечер, ве прави зачудувачки!.Мека, Дише И Удобно.Прилагодлив и отстранлив ремен за неколку стил на абење како што сакате. Лесно се совпаѓа со безжичното невидливо лизгање градниците за склекови се идеални за соодветни фустани за деверуша, и фустан со низок крој, маица со низок грб, врвови на едното рамо, вечерни фустани без грб и прерамки, облека со низок крој, фустан за забави и така натаму, што ве Прави поелегантно И шармантно Прилагодливо Вклопување Достапно Во различни големини, обезбедува најголема удобност за вашите гради. Можете да го носите за спиење поради материјалот што дише и не затегнува. Совршен подарок - ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет. Задолжително за матура, забава, собирање. Ткаенина Беспрекорниот Градник е изработен од Ледена ткаенина,висококвалитетен 64% најлон и 36% спандекс.

Главните својства

Избор на купувачот

Детали за ова на вашата колекција на работа од опциите за домашен градник Останете удобни во нашиот прв

Сезони : Лето, пролет, aut, зима Пол : Женски, жени Прилика : Секој ден, плус големина Материјал : Најлон...

Овој градник има везени чаши од чипка и лесно залепени панели за поддршка на дното во чаши за додадена ф�

Име на ткаенина : Најлон Функција : облик, удобно Тип на чаша за мувла : тенка чаша за мувла Применливи луѓ

Предна Тока Долна Облека Без Челичен Прстен Градник Целосна Покриеност Без Челичен Прстен Градник Фити

Секси Долна Облека За Женски Ултра Тенок Триаголник Чаша Градник Секси Долна Облека Тул Градник Сет Сти

Носење на сите сезони особено Fall И Зима блузи за градник за жени што излегуваат градник за склекови плус

Жените Мода Секси Чипка Предната Тока Долна Облека Без Бандажи Елек Чипка Плус Големина Градник Плус Го

Женски Секси Удобен Градник За Дишење Мазна Чипка Повлечете Б Конвергиран И Прилагодлив Градник Еден Р�

61"големина : 34e чаша : 75e bustbust : 68cm / 26.77" биста : 75 CM~98cm / 29.Големина : 34б Чаша : 75Б Подбуст : 68см / 26,77" Биста : 75см~88

Пнтутб Клиренс Женски Градник Без Бандажи Удобно Дише АнтиИздувна База Врвот Цврста Долна Облека, Вино,

Модна Женска Чипка Убавина Назад Цврст Ремен Обвивка Плус Големина Градник Долна Облека карактеристик�

Карактеристики : 1 Нека вашето тело е во состојба на целосна релаксација, супер удобна текстура 2 Супер м�

Големина : С Големина На Етикетата : Мала Чаша : 70А 70Б 75А Биста : 6080см / 23,6231,50" Големина : Големина На Етикет�

Додавање шармантни облини.65"Големина : 34с Чаша : 75С ПодБиста : 68см / 26 градник за секој длабок врат со врат.

Elfindea долна облека за долна облека, женски термички елек, руно, задебелено тенко кадифено обликување на т

2 "= Половината : 8096 CM / 31 Дами Секси Чипка Трепка Дијамант ТриТочка Долна Облека Секси Пижами 1.0 " = Половин�

Женска Удобна Чипка Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ставете го вашето тело

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 7885см / 30,7133,46" Половин

Големина На чаша : 36 / 80БЦ Горна Биста : 8094см / 31,5037,01" Под Биста : 7580см / 29,5331,50" Соодветна тежина(кг) : 4555 Голем

Големина : С предложена големина на чаша : 70А / 70Б / 70С Под Биста : 6570см / 25,5927,56" САД / ВЕЛИКА британијат : 32А /

Женски еднобојна цевка со конец горна подлога за градите прекрасен градник за долна облека со ремен...

Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба Или Спе�

As компанијата има за цел да им служи на жените,правејќи да се чувствувате сигурни секој ден е нашиот прв

Жените Плус Големина Градник Жени Низок Сече Градник Долна Облека Бралет Култура Врвот Секси Женски Гр�

Дами Без Челичен Прстен Градник Кој Добива Градник Врвна Поддршка Доделување Градник Долна Облека Прег

Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.28"MMedium38 / 856103697101cm / 38...

Please wait...