0
clear
  • Без граници на печатените хеланки на глуждот на јуниорите
  • -20%
  • -20%
Без граници на печатените хеланки на глуждот на јуниорите

Без граници на печатените хеланки на глуждот на јуниорите

DEN 480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Без граници на легилење на глуждот на глуждот на јуниорите не доаѓаат во цврсти бои и отпечатоци. Тие имаат детали од крстосница на глуждот за да направат едноставна нога во модно нозе. Удобната ткаенина ќе ве натера да сакате да ги носите цело време! Без граници на легилење на глуждот на глуждот на јуниорите (отпечатоци и цврсти материи).

Главните својства

Избор на купувачот

Ставете се активни или дневни во стил без ласкави текстурирани хеланки на границите Текстурирана ткаен

Ywdj Е Во Пораст zwdj се уште се развива и проширување на видови на облека Ewdj Совети За Нега На Облека Од Ywdj Vr

ви благодариме за разбирањето! Карактеристики : Перење : Миење Раце, не белење, сушење На Линија во сенка,

43" Половината : 62см / 24 Ве загреваме : нашите зимски топли хеланки од руно се изработени од супер мека шерп

Големина : С Половината : 64см / 25.20" Колк : 92см / 36.22" Должина На Дното : 98см / 38.58" Големина : М Половината : 68см /

Ако сте заинтересирани, можете да го следите YWDJ, верувам дека тоа ќе ви донесе секакви изненадувања...

Чувствувајте се добро за вашето вклопување! Никол Милер ја опремена модерната жена Секое од нашите парч

Без разлика дали сте во удобноста на вашиот дом, излегувате на џогирање или трчате, хеланките се едноста

Совршен за секојдневно секојдневно носење за едноставен, но стилски изглед Панталони За Денот На Незав�

Измешајте и совпаѓајте и создадете изглед што е ваш со овие носења со некаде на глуждот од без граници...

Please wait...