0
clear
  • Зимски палта за жени -Фјури без ракави со качулка со качулка, потопла надворешна облека за тело, потопла надворешна облека
  • -20%
  • -20%
Зимски палта за жени -Фјури без ракави со качулка со качулка, потопла надворешна облека за тело, потопла надворешна облека

Зимски палта за жени -Фјури без ракави со качулка со качулка, потопла надворешна облека за тело, потопла надворешна облека

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мека ткаенина со тежина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки.17 '' Должина : 90см/35. Затегната исцрпена полите околу крајната линија . Обидете се со кошула под палтото за зимска волна или џемпер за да додадете чувство за положување.52' 'Рамо : 38cm/14. Карактеристики : 1. Нашите жени со кафеава јакна, направени од памук, кои се меки и удобни за носење, можете да стигнете до слоеви кои лесно додаваат точки на стилот додека ве одржуваат пријатно . Специјалниот дизајн ве прави попривлечни.

Главните својства

Избор на купувачот

Специјалниот шарен дизајн На Дуксер Со Виножито го прави посекси и попривлечен за носење.Повод : Секојд�

АгилПлете е 100% полиестер четкан трико со праска завршница женска фит Ткаена етикета Преден патент Двој

Женска Модна Улица Хипстер Пролет И Aut Тенка Цврста Боја На Вратот Со Ремен Палто Од Патент Лохас Време Л

Метален патент и кожа, златен партнер за гроздобер стил Отстранлив аспиратор, навистина повеќенаменска

Womenените обични плетени кардиган со цврста боја затворање на копчињата со долги ракави џемпер со два џе�

Стилот на сафари Ве Направи шармантен од другите Женски Маскирани Топли Палта Паркови, ве загреваат...

64 '' 'Sleeve : 61cm / 24.43''Size : 4xl биста : 149cm / 58.61' 'Рамо : 45,5cm / 17.86''Size : L Bust : 121cm / 47 Рачно миење ладно / виси или сувост :

Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см / 44.Стил : Елек Јакна Зимски Палто Без Ракави Долг

Пол : жени Повод : Дневно, случајно Тип на шема : Цврст Стил : Обичен Должина на ракавот : Долг ракав...

Лесно се комбинира со чизми, фармерки, хеланки за трендовски изглед во пролет ,umn и зима Секојдневно носе

Оваа совршена зимска јакна за жени одговара на вашето тело, ве изолира и ве одржува удобно Оваа Женска Ј�

Модни Жени Обични В Вратот Ракав Џемпер Кардиган Блуза Врвовикарактеристики : 1.USUKEUSleeve Length SSmall483470cm / 27.П�

Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.35"Големина : XL Биста : 122см / 48.— исечена јакна / раб јакна /

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

Женска Модерна Цветна Печатена Кардиганска Јакна Со Долги Ракави Карактеристики : Повод : Секојдневен,Д

: СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕВРА : 34 Биста : 102см / 40.41" Рамо : 44см / 17 Како да се мие : Рачно Миење Ладно,

Забелешка : Нашата големина е азиска големина, азиската големина е помала од европската големина и голе�

Стилот е стилски, тенок, тенок, опуштен, едноставен и конвертибилен долги јакни за жени моден фустан.21" Р�

71" Големина На етикетата : xxl Биста : 112cm / 44.94" рамо : 42cm / 16.67" Рамо : 45см / 17.92" Големина На Етикетата : l Биста : 1

Излезете во стил дури и во најстрашните денови со едното копче што го обликуваше долг палто Неутралните

Зимски Палта За Жени Со Еднобојна Тенка Еднослојна Ветроупорна Облека За Дишење Палта За Планинарење Г�

П : Како да ја изберете големината?.56 '' Sleeve : 46cm / 18 О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опи�

?●сезона● : Одлично за пролет, fall, зима ?●Нега На Облека : Машинско Перење / Миење Раце.It изработен е од ма

Модни Жени Лето Три Четвртини Ракав Кардиган Еднобојна Обична Блуза Врвовикарактеристики : 1.Цврстиот д

Пол : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Конвенционална Должина На Ракавот : Тип �

Doubleенска двојна боја со двојно лице со кадифено средно долг палто со Lapeldescription1.material : Направено од висок�

17 "= = Должина : 80cm / 31 Големина : L = = САД : 8 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 = = ЕУ : 38 = = Биста : 108cm / 42.55 "= = Рамо : 40см / 15.75 "=

Женски кардигани : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мај

Please wait...